11:29:57 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

قول دادستان کل کشور به دانشجویان علوم تحقیقات

قول دادستان کل کشور به دانشجویان علوم تحقیقات
حجت‌الاسلام منتظری گفت: آن مقداری که در حوزه وظیفه ما است مطمئن باشید در حمایت از دانشجویان جان‌باخته و مصدوم، وظیفه خود را کامل انجام می‌دهیم

شعارسال:حجت‌الاسلام منتظری گفت: آن مقداری که در حوزه وظیفه ما است مطمئن باشید در حمایت از دانشجویان جان‌باخته و مصدوم، وظیفه خود را کامل انجام می‌دهیم.

حجت‌الاسلام منتظری دادستان کل کشور به همراه دادستان تهران از ساعتی پیش در واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد حضور یافته است.

وی با اشاره به دستور فوری رئیس قوه‌قضاییه برای پیگیری حادثه مرگبار در این دانشگاه گفت: در این حوادث باید با متانت و آرامش مسائل بررسی شود و اگر کسی قصور داشته طبق قانون با آنها برخورد شود.

دادستان کل کشور ضمن درخواست از دو دانشجو برای بیان انتقادات خود درباره این حادثه، اظهار کرد: آن مقداری که در حوزه وظیفه ما است مطمئن باشید در حمایت از دانشجویان جان‌باخته و مصدوم، وظیفه خود را کامل انجام می‌دهیم و از شما می‌خواهیم آرامش خود را حفظ کنید و مطمئن باشید در حمایت از شما و سایر دانشجویان تا آخر ایستاده‌ایم و ماجرا را پیگیری می‌کنیم.

منتظری ادامه داد: اگر مقصر مشخص شود،‌ قطعا براساس آنچه که وظیفه داریم با مقصر برخورد می‌کنیم. نکته دوم بحث ایمن‌سازی است که مطمئن باشید بر روند اقداماتی که باید در این زمینه انجام شود شخصا نظارت خواهم کرد.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت الف، تاریخ انتشار۹دی ۹۷،کدخبر: ۳۹۷۱۰۰۹۱۲۶، www.alef.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  سازوکار جدید تعزیرات برای کوتاه کردن صف‌ها/الزام در بازنگری قانون

نشريه:
نويسنده: