3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

لزوم برنامه ريزي منسجم براي بهره مندي از نقطه نظرات سروقامتان کميته انقلاب اسلامي

لزوم برنامه ريزي منسجم براي بهره مندي از نقطه نظرات سروقامتان کميته انقلاب اسلامي
خبرگزاري آريا- فرمانده نيروي انتظامي با تاکيد بر لزوم برنامه ريزي منسجم براي بهره مندي از نقطه نظرات سرو قامتان کميته انقلاب اسلامي، گفت: شما از نخستين افرادي بوديد که به محض پيروزي انقلاب اسلامي وظيفه حراست و حفاظت از آن را برعهده گرفتيد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار «حسين […]

لزوم برنامه ريزي منسجم براي بهره مندي از نقطه نظرات سروقامتان کميته انقلاب اسلامي

خبرگزاري آريا- فرمانده نيروي انتظامي با تاکيد بر لزوم برنامه ريزي منسجم براي بهره مندي از نقطه نظرات سرو قامتان کميته انقلاب اسلامي، گفت: شما از نخستين افرادي بوديد که به محض پيروزي انقلاب اسلامي وظيفه حراست و حفاظت از آن را برعهده گرفتيد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار «حسين اشتري» در همايش «سروقامتان انقلاب اسلامي به مناسبت ۲۳ بهمن ماه سالروز تشکيل نخستين نهاد پاسداري از تماميت انقلاب اسلامي و نقش بي بديل حضرت آيت الله مهدوي کني (قدس سره) در اداره آن» که در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد، ضمن تبريک دهه فجر و ورود به چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي، گفت: ۴۰ سال از برپايي نظام مقدس اسلامي کشورمان مي گذرد و خدا را شاکريم که در چنين دوراني زندگي مي کنيم.
وي ياد و خاطره حضرت آيت الله مهدوي کني (قدس سره) که يار ديرينه امام و مورد عنايت ايشان بودند را گرامي داشت و افزود: ايشان مسئوليت بزرگ رياست کميته هاي انقلاب اسلامي را برعهده داشتند. اين جمع، ياد و خاطره ايشان را گرامي مي دارد چه شما سرو قامتان عزيز که در سنگر دفاع از انقلاب و نظام اسلامي هستيد و چه کساني که در سنگر علم و دانش در اين دانشگاه خدمت مي کنند.
فرمانده ناجا، تصريح کرد: امروز به ياد و خاطره حضرت آيت الله مهدوي کني (قدس سره)  جمع شديم و اميدواريم بتوانيم راه اين بزرگواران را که هميشه و در هر لحظه در حمايت از امام (ره) و مقام معظم رهبري تلاش مي کردند ادامه دهيم تا شرمنده شهدا نشويم.
سردار اشتري، خاطرنشان کرد: پاسداران کميته هاي انقلاب اسلامي از نخستين افرادي بودند که به محض پيروزي انقلاب اسلامي وظيفه حراست و حفاظت از انقلاب را با جان و دل برعهده گرفتند. تاريخ تاسيس کميته (۲۳ بهمن ماه) با پيروزي انقلاب شکوهمند اسلامي تقريبا همزمان است.
وي، با اشاره به اينکه،  اولين نهاد انقلاب اسلامي کميته هاي انقلاب اسلامي بود، تاکيد کرد: در آن زمان شما عزيزان بوديد که وظيفه حفاظت و حراست از نظام و انقلاب اسلامي را داشتيد و آن را برعهده گرفتيد.
اين مقام ارشد انتظامي تصريح کرد: اگر دهه ۶۰ انقلاب اسلامي را مرور کنيم که اخيرا هم در حرم امام (ره) در چهاردهم خرداد ماه مقام معظم رهبري نيز به آن اشاره فرمودند مشکلاتي در اين دهه رخ داد که با مديريت امام (ره)، حمايت مردم و تلاش هاي شما عزيزان برطرف شد.
فرمانده نيروي انتظامي کشورمان، يادآور شد: بعد از پيروزي انقلاب اسلامي توطئه هاي دشمنان چه در داخل و چه در مرزهاي کشور آغاز شد، درگيري هايي که در اقصي نقاط کشور با گروه هاي ضد انقلاب و معاند داشتيم از يک سو و از سوي ديگر تحرکاتي که منافقين در داخل شهرها داشتند، سبب شد تا شرايط به گونه اي پيش برود که در يک مقطع زماني تعداد زيادي از مردم و پاسداران ما شهيد مي شدند.
وي عنوان کرد: منافقين با تجربه تشکيلاتي منسجمي که از دوران قبل انقلاب اسلامي داشتند، سعي مي کردند با ساماندهي قوي به همه ارزش هاي اسلامي مردم عزيز حمله کنند.
سردار اشتري اظهار داشت: شما سرو قامتان کميته هاي انقلاب اسلامي با ياري  همسنگران با جانفشاني و رشادت هاي دلاورمردانه خود در راه دفاع از ارزش هاي انقلاب اسلامي توانستيد به خوبي افتخار آفريني کنيد.
فرمانده نيروي انتظامي تاکيد کرد: همزمان با شروع جنگ تحميلي شما سروقامتان کميته هاي انقلاب اسلامي به جبهه هاي حق عليه باطل شتافتيد، حرکتي که بر هيچکس پوشيده نيست هم در دفاع از مرزهاي ميهن اسلامي و هم از حراست و حفاظت امنيت در داخل کشور نقش موثر و تاثيرگذاري داشتيد به طوري که بارها مقام معظم رهبري نيز به اين موضوع تاکيد فرمودند.
وي خاطر نشان کرد: امروز نيروي انتظامي افتخار مي کند که از خدمت عزيزاني همانند شما پاسداران کميته هاي انقلاب اسلامي استفاده مي کند و اين روحيه انقلابي و ارزشمند خود را به نسل جوان و جديد الورود انتقال مي دهيد، بارزترين و زيباترين صفت شما عزيزان انقلابي گري است بايد اين ماموريت خطير که همان انتقال روحيه جهادي به نسل جديد است را با موفقيت ادامه دهيد.
سردار اشتري تصريح کرد: امروز هر فتنه اي که در کشور رخ مي دهد نقش بي بديل شما سروقامتان در خاموش کردن آن مشاهده مي شود که اين موضوع از روحيه عالمانه شما نشات مي گيرد.
فرمانده نيروي انتظامي اظهار داشت: دور هم جمع شدن شما سروقامتان عزيز يک نعمت الهي است؛ جايگاه و مامن اصلي شما نيروي انتظامي است که مايه افتخار ناجا است و بايد از تجربيات و توانمندي شما با برنامه ريزي منسجم در پيشبرد ماموريت ها استفاده بهينه کرد.
اين مقام ارشد انتظامي تاکيد کرد: از شما پاسداران انقلاب اسلامي دعوت مي شود تا نقطه نظرات خود را در اختيار پليس قرار دهيد همانند دو سال گذشته که بيش از ۵۰ درصد نظرات شما عملياتي و به مرحله اجرا درآمد.
سردار اشتري يادآور شد: ما سربازان نظام، انقلاب و ولايت هستيم شما عزيزان ثابت کرديد راه درست و صحيح، راه پيروي از ولايت است هرچه داريم به برکت خون شهدا، حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبري است. ان شاء الله ما نيز بتوانيم تا آخر در مسير نوراني و بلندي که شما حرکت مي کرديد  ثابت قدم حرکت کنيم.
فرمانده نيروي انتظامي با تاکيد بر  اينکه راه نجات کشور، نظام و راه عاقبت بخيري براي ما و شما عزيزان پيروي محض از ولي فقيه است، افزود: نيروي انتظامي بيش از ۱۳ هزار شهيد تقديم انقلاب اسلامي کرده است که از اين تعداد بيش از  ۲ هزار شهيد از پاسداران کميته هاي انقلاب اسلامي بودند؛ ناجا  تاکنون ۲۰ هزار جانبار و ۲ هزار آزاده تقديم نظام کرده است اما همچنان باب شهادت براي ماموران نيروي انتظامي که در حال نبرد با اشرار هستند، باز است.
وي اضافه کرد: اميدوارم به لطف الهي و ياري شما بنيان گزاران مجموعه بزرگ ناجا بتوانيم شرمنده خون شهدا نباشيم و راه آنان را با سربلندي ادامه دهيم.

خبر جدید  ابطال 445 مصوبه دستگاه ها در سال گذشته
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: