10:30:08 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مجلس به دولت برای ساماندهی بافت‌های فرسوده از محل صندوق توسعه ملی مجوز داد

مجلس به دولت برای ساماندهی بافت‌های فرسوده از محل صندوق توسعه ملی مجوز داد
نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان مصوب کردند که دولت برای کمک به ساماندهی بافت‌های فرسوده از اعتبارات صندوق توسعه ملی استفاده کند. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) و در ادامه رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان در بودجه ۹۷ بند و تبصره ۴ لایحه بودجه را اصلاح کردند. در […]

نمایندگان مجلس برای تامین نظر شورای نگهبان مصوب کردند که دولت برای کمک به ساماندهی بافت‌های فرسوده از اعتبارات صندوق توسعه ملی استفاده کند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) و در ادامه رسیدگی به ایرادات شورای نگهبان در بودجه ۹۷ بند و تبصره ۴ لایحه بودجه را اصلاح کردند.

در بند و به دولت اجازه داده شده که مبلغ ۱۴۳ هزار و ۷۵۰ میلیارد ریال از ورودی سال ۹۷ صندوق توسعه ملی برداشت کند و برای تقویب بنیه دفاعی، کمک به بازسازی مناطق زلزله‌ زده و سیل زده، تولید واکسن سینه پهلو و عفونت کودکان، برنامه اجرایی مقابله با ریزگردها، رفع مشکل برق خوزستان، طرح‌های آبرسانی روستایی- عشایری و توسعه شبکه‌های آن طرح های آبیاری تحت فشار، کم فشار و سامانه‌های نوین آبیاری طرح های آبخیزداری و صداوسیما اختصاص دهد.

مجلس امروز تصویب کرد که این مبلغ برای کمک به ساماندهی بافت‌های فرسوده نیز اختصاص یابد.

همچنین نمایندگان مجلس مابقی بندهای تبصره ۴ را اصلاح کردند که از جمله آن مجلس این موضوع را حذف کرد که بانکهای عامل دیگر نمی توانند برای اعطای تسهیلات ارزی از منابعی که با تصویب هیئت امنای صندوق توسعه ملی در چارچوب اساسنامه خود با آن بانک قرارداد عاملیت منعقد یا در آن بانک سپرده گذاری کرده‌اند، استفاده کنند.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  متهمان ترور امام جمعه مهاباد به قصاص و حبس محکوم شدند

نشريه:
نويسنده: