10:03:01 - سه‌شنبه 6 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مجلس مجوز دولت برای دریافت وام خارجی را حذف کرد

مجلس مجوز دولت برای دریافت وام خارجی را حذف کرد
نمایندگان مجلس جهت تامین نظر شورای نگهبان در بودجه ۹۷، مجوز دولت برای دریافت تضمین تسهیلات مالی و اعتباری یا کمک بلاعوض تا مبلغ ۵ میلیارد دلار را حذف کردند. به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) و در ادامه بررسی ایرادات شورای نگهبان در بودجه ۹۷ بند ب تبصره ۳ را […]

نمایندگان مجلس جهت تامین نظر شورای نگهبان در بودجه ۹۷، مجوز دولت برای دریافت تضمین تسهیلات مالی و اعتباری یا کمک بلاعوض تا مبلغ ۵ میلیارد دلار را حذف کردند.

به گزارش ایسنا، نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) و در ادامه بررسی ایرادات شورای نگهبان در بودجه ۹۷ بند ب تبصره ۳ را اینگونه اصلاح کردند که مفاد تبصره ۳۸ قانون اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ مصوب ۹۵/۶/۳ در سال ۹۷ تنفیذ می گردد.

پیش از این مجلس در مصوبه ای به دولت اجازه داده بود برای اجرای طرح‌ها با رعایت سقف مقرر در بند الف این تبصره نسبت به اخذ یا تضمین تسهیلات مالی و اعتباری یا کمک بلاعوض با مبلغ ۵ میلیارد دلار از دولت‌ها موسسات مالی خارجی یا بین‌المللی با رعایت ضوابط قانونی اقدام کند.

علی لاریجانی رئیس مجلس در توضیح این اصلاحیه گفت: مجلس پیش از این دریافت وام از روسیه به مبلغ ۵ میلیارد دلار را تصویب کرد که بخشی از آن انجام شد این بند برای آن آمده که در سال آینده بقیه کار انجام شود اگر قرار باشد که مبالغ دیگری مجددا گرفته شود باید مجددا تصویب شود.

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کارگاه بسته بندی روغن تقلبی درالبرز پملب شد

نشريه:
نويسنده: