14:25:00 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

محمل بدار ای ساربان!

محمل بدار ای ساربان!
کد خبر: ۸۲۸۴۴۱۵۷ (۶۴۰۶۲۷۶) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ ساعت: ۱۰:۵۵ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا، یک دستگاه سواری پراید، در تاریکی یکی از شب های دی سال ۹۴ در مسیر شمال به جنوب محور طبس به اصفهان در حال حرکت بود که بی احتیاطی یک ساربان، موجب تصادف این خودرو با دو شتر شد.
تصادف پراید با شتر همانا و واژگون شدن خودرو و مصدومیت راننده و تلف شدن حیوان وامانده همان.
راننده پراید به دلیل مصدومیت شدید، با اقامه دعوی علیه مالک شترها که دارایی منقول و غیرمنقول با ارزشی هم ندارد، او را با یک بدهی ۲۴ میلیون تومانی از دی ماه سال جاری روانه زندان کرده است؛ محکومیتی که به دلیل ناتوانی مالی مسبب حادثه، خانواده ۵ نفره تحت سرپرستی او را هم با مشکلات بسیاری همراه کرده است.
طبق اظهار کارشناسان رسمی راننده پراید اگرچه به علت سرعت بالا و البته نداشتن توجه کافی به جلو در رانندگی به وقت شب با نقض ماده ۱۸۰ آیین نامه راهور تا حدودی مقصر شناخته شده اما ساربان این ماجرا به دلیل رها کردن دام‌ها در سطح جاده و عبور دادن حیوانات در وقت تاریکی بدون استفاده از تجهیزات هشدار دهنده، با تعیین تقصیر ۵۰ درصدی او از سوی مقام رسیدگی کننده به عنوان مسبب اصلی تعیین شده است.
خانواده فرد زندانی که در یکی از روستاهای استان کرمان سکونت دارند، این روزها در غیاب تنها نان آور خانواده شان، به سختی و تنها با رایانه ، روزگار می گذرانند.
اینک با در پیش رو داشتن نوروزی بهاری می توان با کمک به این فرد زندانی و حمایت از خانواده او، روز این خانواده چند نفره را هم نو کرد و رنگی بر آسمان غمگین و توفانی وجود آنان زد.
نیکوکارانی که تمایل دارند یاریگر این مددجوی نیازمند باشند، می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه کشور به‌قرار ۷۴/۷۴ بانک ملت شعبه مستقل مرکزی، ۷۷۷۷ بانک تجارت شعبه مرکزی، ۸۸۸۸ بانک صادرات شعبه مرکزی یا ۵۵۵۵۵ بانک ملی واریز کنند و برای اختصاص مبلغ پرداختی جهت آزادی این فرد ،فیش‌ پرداختی را با تحریر موضوع کمک انجام‌شده به شماره ۸۸۹۱۶۰۱۱ دورنگار کنند.
روابط عمومی ستاد دیه با تلفن تماس ۱۵ ــ ۸۸۹۱۶۰۱۲ پاسخگوی سؤالات شما در این زمینه خواهد بود.
اجتمام** ۷۳۲۹** ۱۷۷۶

خبر جدید  «سپاه» در راستای توانمندی‌های دفاعی کشور، لحظه‌ای درنگ نخواهد کرد

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: