0:55:56 - یکشنبه 6 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

محکومیت بدوی شهرام جزایری به حبس طولانی/دریافت ۱۸۰میلیون ارز در پرونده واردات کاغذ/ ادعای خاتمی درباره تقلب در انتخابات صحت نداشت

محکومیت بدوی شهرام جزایری به حبس طولانی/دریافت ۱۸۰میلیون ارز در پرونده واردات کاغذ/ ادعای خاتمی درباره تقلب در انتخابات صحت نداشت
دادستان تهران از صدور حکم طولانی‌مدت برای شهرام جزایری در دادگاه بدوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم، عباس جعفری دولتآبادی دادستان تهران در حاشیه جلسه با مسئولان اتاق بازرگانی در جمع خبرنگاران، از صدور حکم طولانیمدت برای شهرام جزایری از سوی دادگاه بدوی خبر داد.

شهرام جزایری چند ماه قبل حین خروج غیرقانونی از مرز با هویت جعلی شناسایی و دستگیر شده بود.

دادستان تهران در ادامه پرونده فردی را مورد اشاره قرار داد که اخیراً مدعی تقلب ۸ میلیون رأی در انتخابات سال ٨٨ شده بود و بیان داشت: مطابق بررسیها این اظهارات صحت نداشت و این فرد هفته قبل به دادستانی مراجعه کرده و تحقیقات به اتمام رسیده و بهزودی در مورد این فرد اتخاذ تصمیم خواهیم کرد.

دادستان تهران در مورد پرونده فردی که در زمینه کاغذ چندی پیش دستگیر شد، افزود: این متهم در حال تحقیق و بازجویی است. در دادستانی پنج پرونده در رابطه با کاغذ مطرح است و حدود هشت نفر بازداشت شدند.

وی ادامه داد: در روزهای اول رقم ارزی که اعلام شد ۳۰ میلیون دلار بود، اما طبق آخرین تحقیقات، این افراد ۱۸۰ میلیون دلار ارز دریافت کرده و یا فروخته و کاغذ وارد نکردند و یا کاغذها را با تهیه فاکتورهای صوری در بازار آزاد فروختهاند.

جعفری دولتآبادی آخرین وضعیت پرونده سکه ثامن را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: هم در پرونده سکه ثامن که تا الآن حدود چهارهزار نفر شکایت کردهاند و هم در پرونده طلافروشی شادی که حدود دو هزار نفر شکایت کردهاند، عدهای با تبلیغات، کاری را راهاندازی و اعتماد مردم را جذب میکنند و بعد از چند وقت یا متواری شده و یا اموال موجود تکافوی بدهیهای آنها را نمیدهد.

خبر جدید  نتایج اولیه تأسیس موسسات میانجی‌گری اعلام شد

دادستان تهران اضافه کرد: در پرونده سکه ثامن با بدهی ۲۵۰میلیارد تومانی، حدود ۱۰۰ میلیارد تومان موجود است.

وی تأکید کرد: دستگاههای دولتی در اعطای مجوز به اینگونه فعالیتها واقعاً باید مراقب کنند و اگر هم اعطای مجوز صورت گرفت باید نظارت داشته باشند.

انتهای پیام/*


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: