0:41:12 - جمعه 22 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

محکومیت زمین‌خوار بزرگ پردیس به ۵۱ سال حبس

محکومیت زمین‌خوار بزرگ پردیس به ۵۱ سال حبس
سردسته باند زمین‌خواری در شهرستان پردیس تهران به ۵۱ سال حبس محکوم شد. شعار سال: وکیل مدافع یکی از شکات پرونده زمین‌خواری در پردیس فروش مال‌غیر، استفاده از اوراق مجعول، تصرف عدوانی، تهدید، اعمال نفوذ با سوء استفاده از روابط خصوصی با ماموران دولتی، جعل و اخلال در نظم و آسایش عمومی را از جمله عناوین اتهامی […]

سردسته باند زمین‌خواری در شهرستان پردیس تهران به ۵۱ سال حبس محکوم شد.

شعار سال: وکیل مدافع یکی از شکات پرونده زمین‌خواری در پردیس فروش مال‌غیر، استفاده از اوراق مجعول، تصرف عدوانی، تهدید، اعمال نفوذ با سوء استفاده از روابط خصوصی با ماموران دولتی، جعل و اخلال در نظم و آسایش عمومی را از جمله عناوین اتهامی متهم اصلی این پرونده عنوان کرد.

این وکیل دادگستری افزود: متهم موصوف پس از برگزاری جلسات محاکمه در شعبه ۱۰۵۱ محاکم کیفری دو تهران، ضمن محکومیت به رفع تصرف از اراضی، با توجه به تعدد شکات و عناوین مجرمانه به تحمل ۵۱ سال حبس و جزای نقدی معادل ۱۱ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال در حق دولت و معادل همین مبلغ در حق شکات محکوم شده است.

به گفته وی با اعتراض متهم به حکم صادره، پرونده به شعبه ۳۱ دادگاه تجدیدنظر استان تهران ارجاع شده که جلسه دادگاه تجدیدنظر، دوم دی ماه امسال برگزار می‌شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازخبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۲۹آذر ۹۶، کدمطلب:۱۶۰۶۱۶۶، www.tasnimnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تیم حفاظتی برخورد باساخت و سازهای غیرمجاز در شیراز تشکیل شود

نشريه:
نويسنده: