3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

مسئولين نعمت پشتوانه مردمي را با تلاش مجاهدانه و نزديک کردن وضعيت خود به مردم پاس بدارند

مسئولين نعمت پشتوانه مردمي را با تلاش مجاهدانه و نزديک کردن وضعيت خود به مردم پاس بدارند
خبرگزاري آريا- دبير شوراي امنيت ملي کشورگفت: مسئولين نعمت پشتوانه مردمي را با تلاش مجاهدانه و نزديک کردن وضعيت خود به مردم پاس بدارند.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، دريادار “شمخاني” در حاشيه راهپيمايي عظيم ۲۲ بهمن با اشاره به اينکه مردم هميشه پشتوانه واقعي حکومت بوده اند، اظهار داشت: امروز […]

مسئولين نعمت پشتوانه مردمي را با تلاش مجاهدانه و نزديک کردن وضعيت خود به مردم پاس بدارند

خبرگزاري آريا- دبير شوراي امنيت ملي کشورگفت: مسئولين نعمت پشتوانه مردمي را با تلاش مجاهدانه و نزديک کردن وضعيت خود به مردم پاس بدارند.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، دريادار “شمخاني” در حاشيه راهپيمايي عظيم ۲۲ بهمن با اشاره به اينکه مردم هميشه پشتوانه واقعي حکومت بوده اند، اظهار داشت: امروز مردم و علي الخصوص جوانان با حضورشان اعلام مي کنند که سم پاشي هاي غير واقعي بر تصميم حضور توام با عهد و پيمان با امام (ره) و لبيک به فرمان مقام معظم رهبري(مدظله العالي) غير مؤثر است.
وي تصريح کرد: امروز اقشار مختلف مردم ايران آمده اند تا ضمن اعلام انزجار با دشمنان اسلام به ويژه کشورهايي همچون آمريکا و اسرائيل و… حمايت و دفاع خود را از نظام مقدس جمهوري اسلامي و رهبر فرزانه انقلاب اعلام کنند.
دبير شوراي امنيت ملي کشورمان، امنيت حاکم در سراسر کشور را مرهون جانفشاني ها و ايثارگري هاي شهيدان عزيزمان دانست و افزود: امروز امنيت و آرامشي که هم وطنان عزيزمان در سراسر خاک ميهن از آن برخوردار هستند، نتيجه ايثارگري هاي شهداي هشت سال دفاع مقدس و ايثارگري هاي نيروهاي مسلح ما در دورترين نقطه مرزهاي کشور است.
دريادار شمخاني در خاتمه اضافه کرد: مسئولين نعمت پشتوانه مردمي را با تلاش مجاهدانه و نزديک کردن وضعيت خود به مردم پاس بدارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  رئيس و مرئوس، مالک و مملوک براي پليس فرقي ندارد؛ پليس به قانون عمل مي کند/ نقدي بر اظهار نظرهاي ناآگاهانه

نشريه:
نويسنده: