11:00:26 - شنبه 19 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

معاونت اجتماعی پلیس پایتخت رتبه اول را کسب کرد

معاونت اجتماعی پلیس پایتخت رتبه اول را کسب کرد
در بیست و یکمین گردهمایی معاونت اجتماعی استان‌ها و پلیس‌های تخصصی نیروی انتظامی، معاونت اجتماعی پلیس تهران رتبه اول را کسب کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در بیست و یکمین همایش معاونین اجتماعی استانها و پلیسهای تخصصی نیروی انتظامی مقام برتر را کسب کرد.

سرهنگ مراد مرادی معاون اجتماعی پلیس تهران با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به اینکه یکی از دکترینهای اصلی سردار فرماندهی نیروی انتظامی انتظامی جامعه محوری و جامعه مداری است لذا راهبرد اصلی پلیس تهران در معاونت اجتماعی پیروی از این تدبیر بوده است.

سرهنگ مرادی تصریح کرد: توسعه آموزشهای همگانی به منظور ارتقا و پیشگیری اجتماعی، توسعه مشارکت اجتماعی با بهرهگیری از ظرفیت همه اقشار جامعه و بهرهگیری از ظرفیت نخبگان فرهنگی، اجتماعی، هنری، علمی و فرهیختگان و اصحاب رسانه از جمله برنامهها و اولویتهای معاونت اجتماعی پلیس پایتخت بوده است.

وی گفت: در این رابطه شورای مشورتی، فرهنگی، اجتماعی در پلیس تهران با همکاری اندیشمندان و اساتید دانشگاهی در حوزههای مختلفی تشکیل شد؛ همچنین به منظور بهرهگیری از ظرفیت علمی جوانان نخبه کشور استفاده کرده و گروه نخبگان جوان را تشکیل دادیم.

معاون اجتماعی پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: مسئولیت معاونت اجتماعی در واقع سازوکار نزدیکی پلیس با جامعه است که در این زمینه با پیشگیری اجتماعی، ارتقا سرمایه اجتماعی و ارتقا احساس امنیت توانستیم میزان مصالحه در پروندههای موجود در تهران بزرگ را به حدود ۸۰ درصد برسانیم.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  صحبت عجیب مدیر عامل ستاد معاینه فنی/ بارش باران اثری در کاهش آلودگی هوا ندارد

نشريه:
نويسنده: