3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نقش موثر فرماندهي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا در پيشبرد اهداف/ تأکيد بر حراست از مراکزانتظامي و کنترل نظام مند ترددها

نقش موثر فرماندهي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا در پيشبرد اهداف/ تأکيد بر حراست از مراکزانتظامي و کنترل نظام مند ترددها
خبرگزاري آريا- فرمانده ناجا با اشاره به نقش موثر و خطير فرماندهي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا در پيشبرد اهداف و مأموريت ها، بر حفظ و حراست از مراکز و مقرهاي انتظامي و کنترل نظام مند و هوشمند ترددها تأکيد کرد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حسين اشتري” در پنجمين […]

نقش موثر فرماندهي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا در پيشبرد اهداف/ تأکيد بر حراست از مراکزانتظامي و کنترل نظام مند ترددها

خبرگزاري آريا- فرمانده ناجا با اشاره به نقش موثر و خطير فرماندهي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا در پيشبرد اهداف و مأموريت ها، بر حفظ و حراست از مراکز و مقرهاي انتظامي و کنترل نظام مند و هوشمند ترددها تأکيد کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “حسين اشتري” در پنجمين نشست تخصصي فرماندهان پشتيباني قرارگاه انتظامي و مرزباني استان ها ، رده هاي حوزه مرکزي و مراکز آموزشي ناجا، با گرامي داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب ، دفاع مقدس و شهيدان مدافع حريم و حرم و عرصه نظم و امنيت، ايام سوگواري فاطميه و شهادت حضرت زهرا (س) تسليت گفت.
وي در ادامه با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپيمايي ۲۲ بهمن افزود: انصافا مردم حضور گسترده و پرشوري داشتند و به تعبير مقام معظم رهبري که چند روز پيش از راهپيمايي ۲۲ بهمن فرموده بودند؛ ” ۲۲ بهمن امسال تماشايي خواهد بود”، به واقع اين حضور باشکوه “تماشايي” بود ، در شهرهاي مختلف از دقايق اوليه آغاز راهپيمايي ، شاهد حضور پرشور و شعور مردم بوديم و اين حضور باعث دلگرمي و اميد دوستداران انقلاب و نظام و موجب نااميدي دشمنان شد.
فرمانده نيروي انتظامي ادامه داد: مردم ما همواره در صحنه ها خوب حضور داشته ، دارند و حماسه  آفرين هستند، بايد قدردان اين مردم ولايي و آگاه باشيم.
اين مقام عالي انتظامي در ادامه با تقدير از دست اندرکاران برگزاري اين نشست تخصصي به ويژه سردار “جعفري نسب”، گفت: به همه تلاشگران عرصه پشتيباني و آمادي ناجا خدا قوت مي گويم ، بايد بگويم يکي از رده هايي که شايد کمتر در منظر ديد باشد اما زحمات بسياري را متحمل مي شود، فرماندهي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا است.
سردار اشتري با اشاره به گستردگي و تنوع مأموريت هاي نيروي انتظامي افزود: بحمدالله نيروي انتظامي از ابتداي سال تاکنون به خوبي از عهده مأموريت هاي محوله برآمده و مأموريت ها به نحو احسن انجام شده است.

خبر جدید  آموزش نقشی کلیدی در بهبود عملکرد و ارتقاء کارآیی کارکنان دارد

اجراي مأموريت هاي خطير جزء جدايي ناپذير در تقويم فعاليت هاي پليس
وي با اشاره به مأموريت هاي ناجا در سال ۹۶ از خدمات دهي پليس در ايام نوروز تا برگزاري انتخابات در نظم و امنيت، راهپيمايي بزرگ اربعين حسيني ، ميزباني از مقام معظم رهبري در دانشگاه علوم انتظامي، گرامي داشت هفته ناجا، حضور پليس براي کمک به زلزله زدگان کرمانشاه و … خاطر نشان کرد: اجراي مأموريت هاي خطير جزء جدايي ناپذيري در تقويم فعاليت هاي پليس است و براي تحقق راهبردهايمان ، رويکرد بهره مندي حداکثري از ظرفيت هاي موجود را دنبال مي کنيم.   
فرمانده نيروي انتظامي در ادامه با اشاره به ناآرامي هاي اخير ، بيان کرد: نيروي انتظامي در اغتشاشات و ناآرامي هاي اخير، با اقتدار توأم با خويشتنداري وارد صحنه شد و به خوبي و با رويکردي هوشمندانه توانست اين ناآرامي ها را مديريت کند که اين شيوه و روش پليس ، تقدير و تشکر بسياري از مسئولان و مردم را در پي داشت.
عالي ترين مقام انتظامي کشور يادآور شد: در شرفيابي هاي مکرر خدمت مقام معظم رهبري ، معظم له نيز از عملکرد ناجا در مقاطع مختلف ابراز رضايت کردند که اين مهم را سرمايه اي گرانقدر مي دانيم.  
سردار اشتري ادامه داد: امروز شاهد افزايش محبوبيت پليس در بين مردم هستيم و نظرسنجي هاي غيرسازماني مويد اين ادعاست که پليس در بين چند دستگاه برتر و محبوب از ديدگاه مردمي است و بايد اين سرمايه را حفظ و تقويت کنيم.
وي در ادامه با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته در راستاي بهبود وضعيت معيشتي کارکنان ، مطرح کرد: پرداخت برخي مطالبات کارکنان به خوبي مديريت شد ضمن اينکه در سال جاري گام هاي مطلوبي در راستاي ترميم حقوق کارکنان برداشته شده است و اين روند همچنان با جديت دنبال مي شود.
فرمانده نيروي انتظامي تأکيد کرد: ارتقاء و بهبود وضعيت معيشتي کارکنان از دغدغه هاي جدي بنده و هيئت رئيسه است و در تلاشيم متناسب با زحمات و خدمات کارکنان ، وظيفه خود را در قبال قشر زحمتکش پليس انجام دهيم.

خبر جدید  دفتر حمایت از اطفال و نوجوانان در قوه قضائیه تشکیل می‌شود

نظم و انضباط پايه و اساس مأموريت هاي پليس
عالي ترين مقام انتظامي کشور در ادامه با اشاره به نقش موثر و خطير فرماندهي پشتيباني قرارگاه و آمادي ناجا در پيشبرد اهداف و مأموريت هاي پليس بيان کرد: نظم و انضباط پايه و اساس مأموريت هاي پليس است ، بنابراين ارتقاء “انضباط بخشي” بايد مورد توجه آحاد فرماندهان و کارکنان ناجا باشد .
وي با تأکيد بر لزوم حفظ و حراست از مراکز و مقرهاي انتظامي و کنترل نظام مند و هوشيارانه تردد ها بيان کرد: حراست از مراکز انتظامي به عنوان راهبرد جدي نيروي انتظامي مطرح است و اين مهم بايد با جديت تمام ، دنبال شود و هر کاستي در اين زمينه وجود دارد،  مرتفع شود.

لزوم رفتار “پدرانه ” و “دلسوزانه” با سربازان وظيفه
فرمانده نيروي انتظامي در ادامه با اشاره به جايگاه سربازان وظيفه ، عنوان کرد: سربازان وظيفه را چونان فرزندان خود بدانيم و رفتار و رويکردمان با اين قشر عزيز، “پدرانه” و “دلسوزانه” باشد .
وي تأکيد کرد: اجراي طرح “مهارت و حرفه آموزي” به سربازان وظيفه بايد مورد توجه آحاد فرماندهان و مسئولان قرار بگيرد.

تقدير از اقدامات شايسته سردار “جعفري نسب”
سردار اشتري در ادامه با تقدير از اقدامات و عملکرد مطلوب فرماندهي پشتيباني قرارگاه ستاد ناجا خاطر نشان کرد: برادر عزيز سردار “جعفري نسب” اقدامات مطلوبي انجام داده اند، به واقع شاهد جديت ، پيگيري ، اراده، اهتمام و ابتکار عمل وي در اقدامات بوده ايم، وي در سنوات گذشته مسئوليت فرماندهي انتظامي استاني را عهده دار بودند و با کوله باري از تجربه، در عرصه پشتيباني و آمادي نيز خوش مي درخشند.
فرمانده نيروي انتظامي در پايان گفت: ان شاء الله خدمتگزار خوبي براي نظام و مردمان عزيز و سرباز خوبي براي ولايت باشيم و عملکردمان مورد رضايت خداوند متعال، امام زمان (عج)، مقام عظماي ولايت و مردم عزيز باشد.

خبر جدید  بازرسی از مراجع قضائی موجب بهبود خدمت رسانی به مردم می شود

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: