3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

نيروي انتظامي با تمام قدرت از امنيت کشور و مردم دفاع مي‌کند

نيروي انتظامي با تمام قدرت از امنيت کشور و مردم دفاع مي‌کند
خبرگزاري آريا-فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي: با آشوب‌گران و کساني که در حادثه خيابان پاسداران تهران ، برخورد قاطع مي‌شود.به گزارش خبرگزاري آريا، سردار محمد اشتري امرور پنجشنبه در مراسم تشييع پيکر سه مامور از نيرو‌هاي انتظامي که در حادثه خيابان پاسداران تهران به شهادت رسيدند، افزود: با هماهنگي دستگاه قضايي، به سرعت به اين […]

نيروي انتظامي با تمام قدرت از امنيت کشور و مردم دفاع مي‌کند

خبرگزاري آريا-فرمانده نيروي انتظامي جمهوري اسلامي: با آشوب‌گران و کساني که در حادثه خيابان پاسداران تهران ، برخورد قاطع مي‌شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، سردار محمد اشتري امرور پنجشنبه در مراسم تشييع پيکر سه مامور از نيرو‌هاي انتظامي که در حادثه خيابان پاسداران تهران به شهادت رسيدند، افزود: با هماهنگي دستگاه قضايي، به سرعت به اين پرونده رسيدگي و با عاملان شهادت همکارانمان برخورد قاطع مي‌شود.
وي گفت: نيروي انتظامي در برابر اغتشاش‌گران و آشوب‌گران با تمام قدرت از امنيت کشور و مردم دفاع مي‌کند.
مراسم تشييع پيکر پاک سه تن از شهداي فاتب استوار دوم رضا امامي، استوار دوم محمدعلي بايرامي و سرباز رضا مرادي علمدار از نيرو‌هاي يگان امداد پليس تهران بزرگ که دوشنبه شب در حادثه خيابان پاسداران به شهادت رسيدند، در محل ستاد فرماندهي انتظامي تهران بزرگ در حال برگزاري است.
در اين حادثه يک نيروي بسيجي به نام حدادايان هم به شهادت رسيد.
سردار رحيمي: حجم عظيمي از تقدير و تشکر مردم را دريافت کرديم
رئيس پليس پايتخت: در اين چند روز حجم عظيمي از تقدير و تشکر مردم را دريافت کرديم و بسيار شرمنده شديم.
سردار حسين رحيمي با بيان اينکه اين شهدا جان و جواني خود را براي ارامش مردم گذاشته اند، گفت: مي‌توانستيم اقدامات بسياري انجام دهيم، اما امنيت جان و مال مردم براي ما بسيار مهم است.
رييس پليس پايتخت با بيان اينکه عمليات شهري بسيار متفاوت است، گفت: جداسازي بين مردم و اوباش گران کار سختي است در عمليات شهري تلاش مي‌کنيم به مردم صدمه‌اي وارد نشود.
سردار رحيمي افزود: تا جان در بدن داريم رهرو راه شهدا هستيم و براي حفظ ارمان نظام و انقلاب مقاومت و تلاش مي‌کنيم.
رئيس کل دادگستري تهران: برخورد جدي، سريع و بهنگام با اغتشاش گران
رئيس کل دادگستري تهران تصريح کرد: دستگاه قضا وظيفه دارد در پاسداري از مردم؛ با اغتشاش گران، برخورد جدي، سريع و بهنگام کند.
غلامحسين اسماعيلي در مراسم تشييع شهداي ناجا گفت: باکساني که اغتشاش مي‌کنند و امنيت مردم را به خطرمي اندازند و جان نيرو‌هاي خدوم را مي‌گيرند؛ به شدت و به سرعت برخورد مي‌کنيم.
وي ادامه داد:در دادگستري تهران ابلاغ شده است که دادسرا و دادگاه با عموم کساني که بابت اغتشاش دستگير شده اند برخورد جدي و قاطع و سريع شود.
رئيس دادگستري تهران گفت: در خصوص کساني هم که در اين اغتشاشات جرمي مرتکب نشده اند يا جرمشان کم بوده است، تلاش مي‌کنيم به سرعت آزاد شوند.
اسماعيلي گفت: اما با کساني که جرايم خشن مرتکب شده اند نيز به سرعت برخورد مي‌کنيم و درباره کساني که در بروز اين فاجعه و شهادت نيرو‌هاي انتطامي و بسيجي نقش داشتند برخورد قاطع و جدي و سريع خواهيم داشت.

خبر جدید  محرومیت کارکنان قراردادی دستگاه‌ها از امتیاز فوق‌العاده در آزمون و مصاحبه‌های استخدام
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: