10:59:50 - دوشنبه 14 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

هراز و فیروزکوه سفید پوش شدند/ احتمال انسداد محور‌های شرقی استان تهران

هراز و فیروزکوه سفید پوش شدند/ احتمال انسداد محور‌های شرقی استان تهران
جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: در صورت ادامه بارش برف در محور‌های هراز و فیروزکوه احتمال انسداد مقطعی این دو محور وجود دارد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سرهنگ علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای شرق استان تهران با حجم بالا و با سرعت کم در جریان است.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: بارش نزولات آسمانی از نوع برف در مناطق کوهستانی محورهای شرق استان تهران آغاز شده و با توجه به شدت بارشها تا دقایقی دیگر تردد وسایل نقلیه فقط با زنجیر چرخ میسر خواهد بود.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای شرق استان تهران رخ نداده، بیان داشت: هموطنان در صورتی که الزام به آغاز سفر ندارند به این دو محور وارد نشوند، زیرا آغاز یک سفر در این شرایط جوی به مصلحت هموطنان نیست.

سلیمانی با بیان اینکه با توجه به اعلام سازمان هواشناسی مبنی بر ادامه دار بودن بارشها تا روز بعد، اظهار کرد: در صورتی که هموطنان به اجبار قصد آغاز سفر داشتند، تجهیزات زمستان بخصوص زنجیر چرخ، مواد غذایی، پوشاک گرم را به همراه داشته باشند و پیش از آغاز سفر با اطمینان از سالم بودن سیستمهای گرمایشی و فنی خودرو و پر کردن باک خودرو وارد محورها شوند.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: بارش باران در محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم باعث لغزندگی این محورها شده است بنابراین هموطنانی که از این دو جاده عبور میکنند احتیاط و سرعت مطمئنه را سرلوحه رانندگی خود قرار دهند.

خبر جدید  فریب پیامک جعلی قطع یارانه را نخورید

وی با تاکید بر اینکه آغاز سفر در این شرایط به مصلحت نیست، بیان داشت: هموطنان مطلع باشند که در صورت ادامه بارشها جادههای فیروزکوه و هراز به احتمال زیاد به صورت مقطعی توسط پرسنل راهور مسدود خواهد شد و این اقدام فقط برای حفظ سلامت هموطنان انجام خواهد شد.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: