15:49:39 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

هرگونه اقدام ضابطان منوط به داشتن کارت ویژه ضابط قضایی است

هرگونه اقدام ضابطان منوط به داشتن کارت ویژه ضابط قضایی است
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی دادستانی کل کشور، ناصر عتباتی با اعلام برگزاری نشست با ضابطین قضایی استان اردبیل افزود: این جلسه به منظور ایجاد هماهنگی و حل مسائل و مشکلات کاری و ارائه راهکاری‌ها به منظور خدمت رسانی مطلوب‌تر به همشهریان تشکیل شد. وی تاکید کرد: با توجه به روزهای […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از روابط عمومی دادستانی کل کشور، ناصر عتباتی با اعلام برگزاری نشست با ضابطین قضایی استان اردبیل افزود: این جلسه به منظور ایجاد هماهنگی و حل مسائل و مشکلات کاری و ارائه راهکاری‌ها به منظور خدمت رسانی مطلوب‌تر به همشهریان تشکیل شد.

وی تاکید کرد: با توجه به روزهای پایانی سال باید مروری بر عملکردهای خود داشته باشیم و برای تقویت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعف تلاش کنیم.

عتباتی افزود: باید با برنامه‌ریزی منسجم، اقدامات مناسبی در حوزه تولید امنیت پایدار، کاهش جرائم و برخورد با هرگونه عوامل مخل امنیتی و بزهکاری در استان انجام شود.

عتباتی درباره صدور کارت ویژه ضابطین قضایی نیز با اعلام اینکه استان اردبیل در صدور این کارتها جزو استان‌های پیشرو در کشور است، گفت: طبق قانون آیین دادرسی جدید کیفری هر گونه اقدام انتظامی منوط به داشتن کارت ضابط دادگستری است.

وی همچنین بر اهمیت و لزوم پیشگیری از وقوع جرم، ارائه آموزش‌های تخصصی و آموزشی و استفاده از ظرفیت شورای حل اختلاف در ایجاد صلح و سازش تأکید کرد.

دادستان اردبیل با قدردانی از زحمات و خدمات نیروی انتظامی در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه، افزود: خوشبختانه هماهنگی خوبی در استان بین مرجع قضایی و انتظامی وجود دارد و در سایه این هماهنگی‌ها موفقیت‌های چشمگیری در استان حاصل شده است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  انفجار مخزن گازوئیل در ساختمان 3 طبقه

نشريه:
نويسنده: