0:39:15 - پنج‌شنبه 10 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

همه بازداشتگاه ها باید مجوز سازمان زندان ها را داشته باشند

همه بازداشتگاه ها باید مجوز سازمان زندان ها را داشته باشند
تهران- ایرنا- رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در واکنش به ادعای اسماعیل بخشی گفت: هر جایی که اسم بازداشتگاه داشته یا زندان باشد، به موجب مقررات باید فرایند اخذ مجوز از سازمان زندان ها را طی کند و مجوز قانونی این سازمان را داشته باشد.

اصغر جهانگیر عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار قضایی ایرنا در واکنش به ادعای اسماعیل بخشی یکی از کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، اظهار داشت: به موجب مقررات، بازداشتگاه هایی که وجود دارند، باید مجوز سازمان زندان ها را اخذ کرده باشند.
رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور گفت: البته تحت نظرگاه ها که مربوط به مجموعه های نیروی انتظامی هستند و افراد را به صورت موقت و فقط ۲۴ ساعت می توانند تحت نظر نگه دارند، به موجب قانون نیازی به اخذ مجوز از سازمان زندان ها ندارند.
جهانگیر تاکید کرد: هر جایی که اسم بازداشتگاه داشته یا زندان باشد، به موجب مقررات باید فرایند اخذ مجوز از سازمان زندان ها را طی کند و مجوز قانونی این سازمان را داشته باشد.
رئیس سازمان زندان ها در پاسخ به سئوال دیگری درباره تغییر کاربری بازداشتگاه کهریزک نیز اظهار داشت: این بازداشتگاه مربوط به نیروی انتظامی بود و بر اساس اخباری که شنیده ام، ظاهراً قرار است با هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر، بازپروری معتادان متجاهر در آنجا در دستور کار قرار گیرد.
اجتمام*۹۱۰۴*۱۱۹۳


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  30 اخلالگر بازار مرغ بازداشت شدند

نشريه:
نويسنده: