17:38:00 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

هنوز انگیزه خودکشی سیدامامی مشخص نشده است

هنوز انگیزه خودکشی سیدامامی مشخص نشده است
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، غلامحسین محسنی اژه‌ای ۲۶ بهمن‌ماه در سفر به شهرکرد و در جمع خبرنگاران شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تغییر و تحول در قوه قضائیه یک امر معمول است و هر چند سال یکبار صورت می‌گیرد. وی با اشاره به جریانات اخیر سید‌امامی اظهار داشت: یکسری افراد […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، غلامحسین محسنی اژه‌ای ۲۶ بهمن‌ماه در سفر به شهرکرد و در جمع خبرنگاران شهرکرد در استان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تغییر و تحول در قوه قضائیه یک امر معمول است و هر چند سال یکبار صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به جریانات اخیر سید‌امامی اظهار داشت: یکسری افراد به اتهام جاسوسی دستگیر شدند که اینها زیرپوشش محیط زیست و بعضی مراکز علمی و با سرویس‌های بیگانه از جمله آمریکا و صهیونیست مرتبط بودند و بعضی از آن‌ها اطلاعات را از مراکز حساس و مهم و استراتژیک ‌تهیه می‌کردند و برای بیگانگان می‌فرستادند که دستگیر شدند و یکی از آن‌ها سید‌امامی بود.

محسنی‌اژه‌ای خاطرنشان کرد: تحقیقاتی که تا این لحظه به دست آمده قطعا خودکشی بوده اما اینکه انگیزه سیدامامی از خودکشی چه بوده باید پیرامونش تحقیق و تحلیل شود تا ببینیم انگیزه از خودکشی به دلیل این بوده که افراد دیگر و تشکیلات لو نرود یا مسائل دیگر بوده ‌که این بخش قضیه هنوز ادامه دارد.

معاون اول قوه قضائیه با اشاره به دامن زدن برخی مسائل در فضای مجازی تصریح کرد: برخی‌ها از روی غفلت این کار را انجام می‌دهند و انگیزه سوء ندارند اما دشمن معمولا سعی می‌کند برای ملتهب کردن فضای آرام ایران از هر سوژه‌ای استفاده و التهاب‌آفرینی کند

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توئیتر رفع فیلتر نمی‌شود/ غیرقانونی بودن دستور وزیر ارتباطات

نشريه:
نويسنده: