11:04:51 - دوشنبه 4 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

هنگام خرید با دستگاه‌های کارت خوان مراقب افراد سودجو باشید

هنگام خرید با دستگاه‌های کارت خوان مراقب افراد سودجو باشید
رئیس پلیس فتا فاتب هشدار داد، در بررسی‌های کارشناسان پلیس فتا مشخص شده که افراد سودجود با کپی کردن کارت‌های عابربانک افراد و با استفاده از رمز کارت ارائه شده از سوی صاحب کارت، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب افراد می‌کنند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، رئیس پلیس فتا فاتب هشدار داد، در بررسیهای کارشناسان پلیس فتا مشخص شده که افراد سودجود با کپی کردن کارتهای عابربانک افراد و با استفاده از رمز کارت ارائه شده از سوی صاحب کارت، اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب افراد میکنند. بر همین اساس هنگام خرید، کارت خود را شخصا به دستگاه کارت خوان کشیده و رمز آن را وارد کرده و تمامی سرمایه خود را در یک حساب متمرکز نکنید تا در صورت دسترسی غیرمجاز، از میزان ضرر و زیان کاسته شود.
سرهنگ کاظمی در بخشی دیگری اضافه کرده است: اگر از سیستم پیامکی استفاده نمیکنید، سعی کنید در اولین فرصت با مراجعه به محل صدور کارت بانکی خود، نسبت به فعال نمودن سیستم پیامکی گردش حساب اقدام، تا در صورتی که از حساب شما به صورت غیرمجاز برداشتی صورت گرفت سریعاً مطلع و اقدام قانونی به عمل آورید؛ همچنین رمز عابر بانک خود را به صورت متناوب و دوره ای، بخصوص پس از خرید از مکانهای مشکوک بلافاصله عوض کنید تا مورد سوء استفاده قرار نگیرد.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ۴ عضو شبکه تبشیری صلیبی صهیونیستی در البرز دستگیر شدند

نشريه:
نويسنده: