3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

واژگوني پژو۴۰۵ با ۲ كشته در كازرون

واژگوني پژو۴۰۵ با ۲ كشته در كازرون
خبرگزاري آريا- رئيس پليس راه شمالي استان گفت: بر اثر واژگوني يك دستگاه پژو ۴۰۵ در محور “كازرون – كمارج”، ۲ تن كشته و ۲ نفر مجروح شدند.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “احمد احمدي” گفت: روز گذشته خبري مبني بر وقوع يك فقره حادثه رانندگي در محور “كازرون-كمارج” به […]

واژگوني پژو405 با 2 كشته در كازرون

خبرگزاري آريا- رئيس پليس راه شمالي استان گفت: بر اثر واژگوني يك دستگاه پژو ۴۰۵ در محور “كازرون – كمارج”، ۲ تن كشته و ۲ نفر مجروح شدند.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “احمد احمدي” گفت: روز گذشته خبري مبني بر وقوع يك فقره حادثه رانندگي در محور “كازرون-كمارج” به مأموران اعلام شد.
وي ادامه داد: بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام و مشاهده کردند يك دستگاه پژو ۴۰۵ با ۲ سرنشين در محور مذكور در حركت بوده که واژگون شده و بر اثر آن راننده و يک تن از سرنشينان آن بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت کردند و ۲ نفر مجروح و به بيمارستان منتقل شدند.
رئيس پليس راه شمالي استان بيان كرد: کارشناسان عدم توانايي راننده در كنترل وسيله نقليه ناشي از تخطي از سرعت مطمئنه را علت وقوع اين حادثه رانندگي اعلام کرده اند.
سرهنگ احمدي به رانندگان عزيز توصيه کرد: مسافران که قصد سفرهاي طولاني دارند به چشم هاي خسته اعتماد نکنند و سرنشينان خودرو نيز به وضعيت جسمي و هوشياري راننده توجه داشته باشند تا بتوانيم از وقوع چنين حوادث مرگباري جلوگيري کنيم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  آشنایی با تفاوت‌ها و آثار «انفساخ، تفاسخ و فسخ»

نشريه:
نويسنده: