1:32:41 - سه‌شنبه 25 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

ورودی مجرمان مواد مخدر به زندانها ۶ درصد کاهش یافت

ورودی مجرمان مواد مخدر به زندانها ۶ درصد کاهش یافت
تهران- ایرنا- رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور گفت: امسال ورودی زندانی جرایم مواد مخدر به زندانها ۶ درصد کاهش یافته است و نیم درصد از موجودی زندانیان مربوط به این جرایم هم کم شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، علی اصغر جهانگیر روز دوشنبه در مراسم مبادله تفاهمنامه همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور که در اردوگاه حرفه آموزی و کار درمانی فشافویه برگزار شد، افزود: این روند کاهش زندانی جرایم مربوط به مواد مخدر نشانگر عزم جدی ستاد مبارزه با مواد مخدر، دستگاه قضایی و همه دستگاه ها برای مبارزه با مواد مخدر است.
وی اظهار داشت: آنچه مسلم است معتادان متجاهر بخشی از جرایم جامعه را به دوش می کشند و برخی آسیب‌های اجتماعی ناشی از رفتارهای بزهکارانه این گونه افراد است.
جهانگیر تصریح کرد: همه دستگاه ها باید با هم افزایی بتوانند وظایف خود در کاهش آسیب‌های اجتماعی و جمعیت کیفری را انجام دهند.
رئیس سازمان زندان ها افزود: با جمع شدن مشتریان قاچاقچی مواد مخدر طبیعی است که قاچاقچیان مجبور باشند تا از لانه های مخفی خود خارج شوند و باید همه دستگاه های اطلاعاتی، انتظامی و قضایی تلاش کنند تا ریشه این فساد بنیان افکن برچیده شود.
اجتمام*٣٢٢٩*۱۱۹۳

منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  قانون جرم سیاسی بازنگری شود

نشريه:
نويسنده: