11:55:00 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

وقتی ضرب‌الاجل پایان یابد هیچ کس توانایی مقابله با پلیس را ندارد

وقتی ضرب‌الاجل پایان یابد هیچ کس توانایی مقابله با پلیس را ندارد
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار سعید منتظر المهدی در حاشیه اختتامیه سومین جشنواره ایده‌ها و فرصت‌ها که امروز (شنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص حوادث اخیر خیابان پاسداران اظهار کرد: همگان می‌دانند که برقراری امنیت در مناسبت‌ها و موقعیت‌های اجتماعی نیاز به تدبیر، فکر ،صبر، مدیریت و هوشمندی دارد. وی با […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار سعید منتظر المهدی در حاشیه اختتامیه سومین جشنواره ایده‌ها و فرصت‌ها که امروز (شنبه) برگزار شد، در جمع خبرنگاران در خصوص حوادث اخیر خیابان پاسداران اظهار کرد: همگان می‌دانند که برقراری امنیت در مناسبت‌ها و موقعیت‌های اجتماعی نیاز به تدبیر، فکر ،صبر، مدیریت و هوشمندی دارد.

وی با بیان اینکه برخورد با این موقعیت‌ها نیاز به هوش رفتاری و اندیشه راهبردی دارد، گفت: آنچه مسلم است همه اقدامات برای برقراری امنیت در خیابان پاسداران انجام شد و مهم‌تر از همه جداسازی صف مردم از اغتشاشگران بود.

منتظرالمهدی تاکید کرد: هرگاه ضرب‌الاجل پلیس به سربیاید و بر شیپور برخورد با مخلان نظم و امنیت دمیده شود هیچ‌کس توان و تاب مقابله با پلیس را نخواهد داشت.

سخنگوی نیروی انتظامی گفت: پلیس و سیستم قضایی کشور به جد در حال رسیدگی به پرونده اغتشاشگران خیابان پاسداران است و منتظر هستیم تا پرونده برای ما و مردم مشخص شود.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  بررسی آزمایشگاهی خاک و مصالح ساختمان‌های کرمانشاه

نشريه:
نويسنده: