3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پاهاي بي قرار به ناجي هنر رسيد

پاهاي بي قرار به ناجي هنر رسيد
خبرگزاري آريا- قرار داد همکاري بين موسسه ناجي هنر و” ايرج محمدي” تهيه کننده سريال تلويزيوني” پاهاي بي قرار” امضا شد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، ” ايرج محمدي” در حاشيه حضور در موسسه ناجي هنر با بيان نقش پررنگ و تاثيرگذار پليس در جامعه، حفظ امنيت را از مهمترين مسائل […]

پاهاي بي قرار به ناجي هنر رسيد

خبرگزاري آريا- قرار داد همکاري بين موسسه ناجي هنر و” ايرج محمدي” تهيه کننده سريال تلويزيوني” پاهاي بي قرار” امضا شد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، ” ايرج محمدي” در حاشيه حضور در موسسه ناجي هنر با بيان نقش پررنگ و تاثيرگذار پليس در جامعه، حفظ امنيت را از مهمترين مسائل جامعه عنوان کرد و اظهار داشت: نقش کليدي تامين و حفظ امنيت بر عهده نيروي انتظامي است و اين مهم را مي توان در جاي جاي زندگي روزمره مردم مشاهده کرد.
اين تهيه کننده سريال هاي تلويزيوني، همچنين از خدمات رساني ناجي هنر در روند فيلم سازي و ساخت مجموعه هاي تلويزيوني ابراز رضايت کرد و خواستار حمايت بيش از پيش ناجا و موسسه ناجي هنر از پروژه هاي مرتبط  با اهداف و ماموريت هاي پليس بويژه  در حوزه پيشگيري اجتماعي، شد.
وي با مثبت ارزيابي کردن حضور کارشناسان انتظامي براي اجراي درست و باور پذير سکانس هاي پليسي، استفاده تخصصي از کارشناسان را در تمامي ژانرها از قيبل ملودرام و کمدي لازم دانست.
گفتني است ” ايرج محمدي”  تهيه کننده سريال تلويزيوني” پاهاي بي قرار”  با حضور در موسسه ناجي  هنر قرار داد همکاري براي ساخت صحنه هاي انتظامي را امضا کرد.
بررسي امکان ساخت يک کلانتري به عنوان لوکيشن در شهرک سينمايي غزالي که داراي استاندارد هاي فيلم سازي باشد، از پيشنهادهايي بود که در اين جلسه مطرح شد.
سريال” پاهاي بي قرار”  در ۶۰  قسمت به  کارگرداني “منوچهر هادي” در حال توليد است که داستان دو خانواده را از زمان پيش از انقلاب تا عصر حاضر روايت مي کند، اين مجموعه خانوادگي ـ اجتماعي، نگاهي هم به مفاسد اقتصادي دارد.
مسعود رايگان، پانته آ بهرام،  مهرانه مهين ترابي، حميد گودرزي، شاهرخ استخري و آرش مجيدي از بازيگران” پاهاي بي قرار” هستند که به نويسندگي “بابک کايدان” جلوي دوربين ” افسري ”  رفته اند.

خبر جدید  حضور 30 میلیون ایرانی در هات‌گرام و تلگرام طلایی/ ارتباط به‌‌زودی قطع می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: