10:58:23 - چهارشنبه 9 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پرونده عضو شورای اسلامی شهر مشهد به دادسرا بازگشت

پرونده عضو شورای اسلامی شهر مشهد به دادسرا بازگشت
تهران- ایرنا- پرونده «امیر شهلا» عضو شورای اسلامی شهر مشهد که پیشتر یک جلسه محاکمه شده، با ایراد دادگاه به کیفرخواست و وجود برخی نواقص، به دادسرا بازگشت.

امین شهلا وکیل مدافع امیر شهلا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار قضایی ایرنا درباره آخرین وضعیت پرونده موکلش اظهار داشت: پرونده موکلم با ایراد شعبه دادگاه به کیفرخواست، برای رفع نواقص و تکمیل تحقیقات به دادسرا بازگشته است.
این وکیل دادگستری افزود: پرونده فعلاً در دادسراست و هنوز به دادگاه بازنگشته است و اطلاعی از آن نداریم.
به گزارش ایرنا، سوم اردیبهشت امسال معاون دادستان مشهد از بازداشت امیر شهلا عضو شورای اسلامی شهر مشهد به دلیل آنچه «فساد مالی و اعمال نفوذ» عنوان شد، خبر داد.
امیر شهلا سوم خرداد امسال با قرار وثیقه ۵۰۰ میلیون تومانی از زندان آزاد شد.
این پرونده هفت متهم دارد که یکی از آنان شهلا عضو شورای اسلامی شهر مشهد است.
بر اساس آنچه دادگستری استان خراسان رضوی پیشتر اعلام کرده، نخستین جلسه رسیدگی به این پرونده ۱۱ آذر امسال در شعبه ۱۳۲ دادگاه کیفری دو مشهد به ریاست قاضی باخدا و به صورت علنی برگزار شد.
روابط عمومی دادگستری استان تهران اعلام کرد: پس از قرائت کیفرخواست توسط نماینده دادستان عمومی و انقلاب مشهد برای هفت متهم پرونده، متهمان حاضر در جلسه به دفاع از خود در برابر اتهامات مختلف از جمله ارتکاب فعل حرام، شرب خمر، اعمال نفوذ بر خلاف حق و مقررات قانونی، تحصیل مال نامشروع، ارتشا، شروع به ارتشا، تصدی بیش از یک شغل، انتشار عکس های مستهجن، روابط نامشروع و سایر اتهامات منتسبه پرداختند.
اجتمام * ۹۱۰۴ * ۳۰۶۳


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  زندانیان آزاد شده را به جامعه برگردانیم

نشريه:
نويسنده: