12:25:00 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پرونده متهمان ناآرامی دی ماه در نوبت رسیدگی است

پرونده متهمان ناآرامی دی ماه در نوبت رسیدگی است
کد خبر: ۸۲۸۵۱۷۳۸ (۶۴۱۵۵۰۲) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ ساعت: ۸:۵۵ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

غلامحسین اسماعیلی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار قضایی ایرنا، درباره آخرین وضعیت پرونده ناآرامی اخیر(دی ماه امسال) افزود: برای بیشتر این متهمان از طرف دادسرا اتهام اخلال در نظم و تخریب اموال عمومی صادر شده است.
وی ادامه داد: بخشی از پرونده افراد مرتبط با اغتشاشات دی ماه که برای آنان کیفرخواست صادر شده، به دادگاه‌ کیفری ۲ استان تهران و بخشی دیگرهم با عنوان اتهامی اقدام علیه امنیت ملی به دادگاه انقلاب ارجاع داده شده است.
اسماعیلی درپاسخ به این پرسش ایرنا، که پرونده ها در کدام شعبه دادگاه کیفری ۲ و همچنین کدام شعبه انقلاب درحال رسیدگی است، گفت: رسیدگی به این پرونده ها در یک شعبه دادگاه انقلاب یا یک شعبه دادگاه کیفری انجام نمی شود بلکه هر کدام در چند شعبه درحال رسیدگی است.
وی ادامه داد: البته تعدادی پرونده هم هنوز در دادسرا باقی مانده که هنوز منجر به صدور کیفر خواست نشده است.
اعتراضات روز پنجشنبه هفتم دی امسال در مشهد که به ناآرامی در بسیاری از شهرهای کشور انجامید، نقطه شروع ناآرامی های گسترده در کشور شد که به مدت یک هفته ادامه یافت و در این ناآرامی ها، پرچم کشور وهمچنین تعدادی حسینیه به آتش کشیده شد.
حجت الاسلام محمدجعفر منتظری، دادستان کل کشور، ناآرامی‌ها را محصول یک پروژه سه جانبه از سوی آمریکا، اسرائیل و عربستان سعودی دانست و طراح اصلی اعتراضات را فردی آمریکایی به نام مایکل اندریا معرفی کرد که مسئول سابق مبارزه با تروریسم در آژانس اطلاعات مرکزی، سیا بوده است.
حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای سخنگوی دستگاه قضایی هم در صد و بیست و سومین نشست خبری خود گفته بود که ۴۰۰ نفر از معترضان ناآرامی های اخیر در بازداشت هستند که ۵۰ نفر آنان در تهران بازداشت شده اند.
وی همچنین از کشته شدن ٢٥ نفر از مردم عادی و نیروهای خودی در اعتراضات اخیر در کشور خبر داد که به گفته وی این افراد براثر اصابت تیر از سوی نیروهای امنیتی کشته نشدند.
محسنی اژه ای در این نشست اعلام کرد که قرار شد در مرحله اولیه تعداد کثیری از این افراد قبل از معرفی شدن به دادسرا و زندان آزاد شوند که چنین شد و همچنین قرار شد افرادی که به دادسرا معرفی شده اند با قرار کفالت پدر آزاد شوند.
رئیس کل دادگستری استان تهران نسبت به خبر بازداشت تعدادی از بانوان که برای تماشای شهرآورد به ورزشگاه آزادی رفته بودند، اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: چون این پرونده ها در حوزه دادسرا هستند از دادسرا باید موضوع را جویا شد.
وی همچنین درباره خبر صادرشدن حکم جلب سعید مرتضوی گفت: این پرونده هم در دادسرا است اینکه پرونده برای اجرای حکم فرستاده و حکم جلب وی صادر شده است یا نه، بی اطلاعم.
اجتمام*۱۷۲۴* ۷۳۲۹ **۱۵۶۹

خبر جدید  انفجار یک خمپاره در اطراف حرم مطهر امام(ره)

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: