3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پليس محبوب مردم در چارچوب قانون عمل مي کند / دانش و قدرت اقناع يک پليس ؛ ضامن موفقيت سازماني

پليس محبوب مردم در چارچوب قانون عمل مي کند / دانش و قدرت اقناع يک پليس ؛ ضامن موفقيت سازماني
خبرگزاري آريا- رئيس پليس پيشگيري ناجا با اشاره به اين که پليس محبوب از نگاه مردم؛ کسي است که در چارچوب قانون عمل مي کند، گفت : بي ترديد قدرت اقناع و دانش يک پليس است که ضامن احترام و موفقيت وي و سازمان خواهد بود.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، […]

پليس محبوب مردم در چارچوب قانون عمل مي کند / دانش و قدرت اقناع يک پليس ؛ ضامن موفقيت سازماني

خبرگزاري آريا- رئيس پليس پيشگيري ناجا با اشاره به اين که پليس محبوب از نگاه مردم؛ کسي است که در چارچوب قانون عمل مي کند، گفت : بي ترديد قدرت اقناع و دانش يک پليس است که ضامن احترام و موفقيت وي و سازمان خواهد بود.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سردار “محمد شرفي” در کارگاه آموزشي فرماندهان پليس فرودگاه‌هاي سراسر کشور با برشمردن شاخص‌هاي اساسي عملکرد پليس فرودگاه، اظهار داشت: بررسي‌هاي تطبيقي نشان‌دهنده آن است که اين پليس، نسبت به سال گذشته بهبود عملکرد خوبي داشته و اين تلاش شايسته تقدير است، اما هنوز جاي کار بسياري وجود دارد.
وي با بيان اينکه يکي از عناصر اثرگذار در بهبود عملکرد پليس، شاخص اقتدار است ،افزود : پليس آرماني بايد همواره اقتدار و شخصيت خود را حفظ کند تا مردم تصويري احترام‌آميز از او  در ذهن خود داشته و با شنيدن نام پليس ناخود‌آگاه حس تحسين به آنان دست دهد و اين مهم  مستلزم   انجام وظيفه دقيق است.
 رئيس پليس پيشگيري ناجا ادامه داد: از ديگر راه‌هاي حفظ منزلت نيروي انتظامي در جامعه، داشتن درک مناسب از افکار عمومي جامعه است، به صورتي که نبايد پليس  از افکار عمومي جدا باشد زيرا در اين شرايط قادر خواهد بود تا نسبت به مسائل گوناگون سياست مناسب در پيش گرفته و واکنش درستي متناسب با انتظارات جامعه از خود نشان دهد و در غير اين صورت چنين فاصله‌اي از وضعيت روز جامعه موجب افول منزلت سازمان خواهد شد.
اين مقام ارشد انتظامي خاطرنشان کرد: شاخص بعدي در منزلت هر نيروي پليسي در سراسر دنيا برخورداري  پليس از فناوري‌هاي روز و در اختيار داشتن ابزار به روز و کارآمد است چراکه مردم به اين باور خواهند رسيد که چنين پليسي با بهره‌برداري از اين امکانات مدرن، با سرعت بالا در جايي که به حضورش نياز است حاضر شده و به خوبي وارد عمل خواهد شد، در نتيجه نگاه همراه با اعتماد به نيروي انتظامي در ميان شهروندان رواج خواهد يافت که باعث گسترش احترام و منزلت پليس خواهد بود.
سردار شرفي ادامه داد: افزون بر موارد ياد شده که بايد به صورت سازماني در ناجا دنبال شود، يک بخش فردي نيز براي ارتقاء منزلت وجود دارد که بر عهده يکايک کارکنان اين نيرو است و بايد به دقت رعايت شود، از جمله موارد فردي مؤثر بر منزلت پليس؛ برخورداري از لباس آراسته و تميز، آرايش ظاهري بر اساس اصول و رعايت سيماي صالحان است که جداي از افزايش  پرستيژ پليس، بر روحيه مردم و حتي خود کارکنان نيز تاثير مثبت داشته و موجب شادابي همه خواهد شد.
رئيس پليس پيشگيري ناجا با تاکيد بر اينکه، مردم پليسي را دوست دارند که در چارچوب قانون باقي بماند، تصريح کرد: بي ترديد قدرت اقناع و دانش يک پليس است که ضامن احترام و موفقيت وي خواهد بود.
سردار شرفي در پايان گفت : بايد بدانيم که کار انتظامي شب و روز ندارد و ما سربازاني هستيم که همواره بايد سنگر خود را حفظ کنيم.
گفتني است کارگاه آموزشي فرماندهان پليس فرودگاه‌هاي کشور در راستاي اهداف قرارگاه جهادي تربيت و آموزش و ارتقاء دانش کارکنان اين پليس در ستاد پليس فرودگاه‌هاي کشور برگزار شد، در اين کارگاه از  فرماندهان برتر سال ۹۶ با اهداء لوح، تقدير شد.

خبر جدید  وظیفه قانونی کارفرما در برخورد با کارگر متخلف
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: