11:00:28 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پلیس ایران برای آموزش جبهه مقاومت آماده است

پلیس ایران برای آموزش جبهه مقاومت آماده است
فرمانده نیروی انتظامی در دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین از آمادگی پلیس جمهوری اسلامی ایران برای انتقال تجربیات و آموزش جبهه مقاومت خبرداد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در دیدار زیاد النَخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین و هیأت همراه در ستاد ناجا، اظهارداشت: جبهه مقاومت فلسطین هر زمان که با همدلی و با حضور مردم در مقابل اسرائیلیها قرار گرفت، موفق شد.

وی با بیان اینکه خوشحالی مردم کشورمان، از شنیدن خبر پیروزیهای مردم فلسطین به مانند خوشحالی شنیدن اخبار پیروزی رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس میباشد، گفت: مقام معظم رهبری، امام خامنهای عزیز (مدظله العالی) همیشه از جبهه مقاومت در مقابل اسرائیل حمایت میکنند و ما نیز به پیروی از ایشان از مردم مظلوم فلسطین حمایت کرده و هر کمکی که از دستمان برآید، انجام خواهیم داد.

فرمانده ناجا خطاب به دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین عنوان کرد: پلیس جمهوری اسلامی ایران، در خدمت شما است و این روحیه در بین همه همکاران بنده وجود دارد، چراکه معتقد هستیم امروز کمک به جبهه مقاومت همانند روزهای دفاع مقدس در ایران است.

عالیترین مقام انتظامی کشور با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که نوید پیروزی جبهه مقاومت را دادند، ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله این مهم به زودی محقق شود و قدس عزیز به دست سپاهیان اسلام آزاد شود.

سردار اشتری عنوان کرد: یکی از افتخارات پلیس ایران، این است که تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا، امام خامنهای عزیز (مدظله العالی) است.

وی خطاب به دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین گفت: ظرفیتهای خوبی در پلیس ایران وجود دارد که ضمن دعوت از شما برای بازدید از این امکانات و قابلیت ها، تجربیات و دستاوردهای خود را در این حوزه به شما انتقال دهیم.

خبر جدید  تحول به این معنا نیست که زیر نامه بنویسند: «بسمه تعالی- ملاحظه گردید»/ بازداشت‌ها باید از ابتدا با حساسیت و دقت باشد

فرمانده ناجا با اشاره به ظرفیتهای بالای آموزشی پلیس جمهوری اسلامی ایران از برگزاری دورههای آموزشی برای جبهه مقاومت خبرداد.

عالیترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه امروز آمریکا و اسرائیل در دنیا خفیف و ذلیل شده اند و نمونه بارز آن سفر مخفیانه رئیس جمهور آمریکا به عراق است، عنوان کرد: قدرت پوشالی استکبار برای همه مردم دنیا خصوصاً جبهه مقاومت مشخص شده و در مقابل شاهد هستیم که عزت مسلمانان، جبهه مقاومت و جمهوری اسلامی ایران روز به روز بیشتر میشود که علت آن در رهبری و هدایتهای داهیانه مقام معظم رهبری امام خامنهای عزیز (مدظله العالی) و نیز مقاومتهایی است که وجود دارد.

زیاد النَخاله دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین در این دیدار، با بیان اینکه حقیقتا دستاوردها و پیروزیهای جبهه مقاومت مدیون جمهوری اسلامی ایران بوده، عنوان کرد: برخلاف برخی کشورهای منطقه، ایران تنها کشوری است که در کنار جبهه مقاومت قرار دارد.

دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به اینکه دشمنان ما برای ضربه زدن به ما صدها میلیارد دلار هزینه کردند، گفت: علی رغم مشکلات زیاد، توانستیم با مقاومت مردم فلسطین دستاوردهای خوبی را به دست آوریم که این مهم نشأت گرفته از روحیه انقلابی و مقاومتی است که در رهبری جمهوری اسلامی ایران، امام خامنهای عزیز وجود دارد و مطمئن هستیم با این روحیه دشمن صهیونیستی را زمینگیرکرده و ان شاء الله پیروزی نصیبمان خواهد شد.

زیاد النَخاله ضمن تقدیر از توجه فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: مطمئن هستیم توانمندیها و تجربیات شما در ادامه راه جبهه مقاومت به ما کمک خواهد کرد.

خبر جدید  شرکت ملی صنایع پتروشیمی از ما خواست ارز‌ها را به ریال تبدیل کنیم


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: