11:00:44 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پلیس در مقابل کشف حجاب کوتاه نمی‌آیید

پلیس در مقابل کشف حجاب کوتاه نمی‌آیید
فرمانده انتظامی تهران بزرگ، موضع پلیس را در مواجهه با کشف حجاب تشریح و تاکید کرد: شک نکنید پلیس هرگز مرعوب شانتاژها، جوسازی‌ها می‌شود و باید بگویم در برخورد با اینگونه مسائل کوتاه نمی‌آییم.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین رحیمی درباره موضع پلیس در مقابل کشف حجاب، اظهار داشت: بی حجابی هنجار شکنی است و برخورد با افرادی که شئونات اخلاقی، اسلامی و عرف جامعه ما را رعایت نمیکنند، از اولویتهای اساسی پلیس پایتخت است.

وی افزود: شک نکنید پلیس هرگز مرعوب شانتاژها، جوسازیها و … در این حوزه نمیشود و باید بگویم در برخورد با اینگونه مسائل کوتاه نمیآییم.

رئیس پلیس پایتخت یادآور شد: در ملاقات اخیری که جمعی از فرماندهان و مسئولان ارشد ناجا با فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) داشتند، معظم له نیز بر لزوم توجه به حفظ شئونات اسلامی در جامعه تأکید و توصیه داشتند و معتقد بودند که این رویکرد باید “عاقلانه” و “مدبرانه” باشد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تأکید کرد: رویکرد “عاقلانه”و “مدبرانه”؛ موضع پلیس در حوزه امنیت اخلاقی و اجرای مأموریتهای مربوطه است، به طوری که واکنشهای ایجابی، فرهنگی و آموزشی جایگزین برخوردهای “سلبی” پلیس در این حوزه شده است.

سردار رحیمی تأکید کرد: نگاه مان به موضوعات امنیت اخلاقی؛ نگاهی “مدبرانه”، “مسئولانه” و “مجاهدانه” است، برای تمام کارکنان پلیس پایتخت برای مواجه با موضوعات امنیت اخلاقی، ۵ مرحله، کارگاه آموزشی برگزار شده و بر برخوردهای “ایجابی”، “اخلاقی” و “اسلامی” تأکید شده است.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  نیروی انتظامی به سمت جوان گرایی حرکت می‌کند/ پلیس باید با علم روز آشنا باشد

نشريه:
نويسنده: