11:01:46 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پلیس مطیع ولایت و فارغ از جناح بندی سیاسی عمل می‌کند

پلیس مطیع ولایت و فارغ از جناح بندی سیاسی عمل می‌کند
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه نیرو‌های پلیس موظف به برخورد اسلامی و شایسته با مردم هستند، گفت: پلیس مطیع ولایت و فارغ از گرایشات سیاسی و جناح بندی عمل و اقدام می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین اشتری در کارگاه آموزشی مدیریت بحران با رویکرد مهارت محوری ویژه فرماندهان انتظامی شهرستانهای سراسر کشور، اظهار داشت: به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار انقلاب اسلامی امام راحل و ارواح طیبه شهدای اسلام، انقلاب اسلامی، دوران دفاع مقدس، شهیدان عرصه نظم و امنیت، مدافعان حریم و حرم درود و رحمت میفرستیم و آرزوی طول عمر توام با سلامتی و صحت برای فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنهای عزیز (مدظله العالی) داریم.

وی در ادامه با تقدیر از دست اندرکاران برگزاری این کارگاه آموزشی به ویژه معاونت تربیت و آموزش ناجا و دانشگاه علوم انتظامی امین، افزود: ان شاءالله نتایج این کارگاه آموزشی به پیشبرد بهتر مأموریتهای پلیس منتج شود؛ در برگزاری چنین دورههای آموزشی و کارگاهی بر کیفیت و بهره مندی از حضور اساتید مجرب و صاحب نظر تأکید داریم.

سردار اشتری با اشاره به نقش خطیر فرماندهان در پیاده سازی، اجرایی و عملیاتی کردن راهبردهای سازمانی در میدان عمل، بیان کرد: فرماندهان به اجرای سیاستهای تدوینی و ابلاغی، سازمانی، توجه ویژهای کنند.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به تلاش دشمن برای ضربه به نظام و انقلاب، عنوان کرد: نتیجه و عایدی توطئههای دشمن برای نظام و انقلاب اسلامی، چیزی جز ناکامی و سیلی خوردن از ملت ولایت مدار ایران اسلامی نیست.

وی ادامه داد: امروز دشمن به دنبال موج سواری بر روی موضوعات و پدیدههای اجتماعی و اقتصادی است و “هوشیاری” وظیفه همگانی میباشد.

عالیترین مقام انتظامی کشور با اشاره به گستردگی و تنوع مأموریتی پلیس، عنوان کرد: نیروی انتظامی در شرایط مختلف، با هوشمندی و درایت، صحنه و میدان عمل را مدیریت میکند و شاهد این ادعا این است که پلیس در حوادث دی ماه سال گذشته و برخی جریانات سال جاری، با هوشمندی، خویشتنداری و درایت توانست صحنه را مدیریت کند و بار دیگر دشمن را از سوء استفاده و فضاسازی علیه پلیس ناکام گذاشت.

خبر جدید  برپایی هرگونه تجمعی باید با مجوز وزارت کشور باشد

سردار اشتری با تأکید بر اینکه بدون اشراف اطلاعاتی و قدرت پیش بینی، نمیتوان در پیشبرد اهداف موفق بود، عنوان کرد: لازم است فرماندهان بر نقاط ضعف و قوت حوزه استحفاظی مشرف باشند.

وی خاطر نشان کرد: فرماندهان و مسئولان سطوح مختلف ناجا با آحاد جامعه اعم از ائمه جماعت، معتمدین محلی، روحانیون، فرهنگیان، دانشگاهیان، نخبگان، خانوادههای شهدا، ایثارگران و … باید در تعامل و ارتباط باشند و بدانند که جلب مشارکتهای مردمی در پیشبرد اهداف سازمانی بسیار کارگشا است.

سردار اشتری تأکید کرد: پلیس مطیع ولایت و فارغ از گرایشات سیاسی و جناح بندی عمل و اقدام میکند؛ نیروهای پلیس موظف به برخورد اسلامی و شایسته با مردم هستند.

وی با تأکید بر اینکه مردم ما شایسته و محق دریافت مطلوبترین خدمات هستند، افزود: گره گشای امورات مردم باشیم و در سیره و منش، رزمندگان مخلص و بی ادعای دوران دفاع مقدس را الگو قرار دهیم.

سردار اشتری با بیان اینکه کیفیت و اثربخشی اقدامات بر کمیت امور در تقدم است، گفت: شایسته است فرماندهان با نیروهای زیرمجموعه خود رفتاری مناسب و در شأن داشته باشند؛ فرماندهان با کارکنان رفتار و منشی پدرانه، برادرانه و دلسوزانه داشته باشند.

این مقام عالی انتظامی یادآور شد: مطابق فرمایش فرماندهی معزز کل قوا (مدظله العالی) پلیس باید در تراز جمهوری اسلامی ایران باشد و رفتار و رویکردی اسلامی، انقلابی و دینی داشته باشد.

وی با بیان اینکه توصیه و تأکید فرمانده معظم کل قوا به پلیس اتخاذ رویکرد اقتدار توأم با عدالت و رأفت اسلامی است، تصریح کرد: همگان باید بدانند پلیس حامی آحاد مردم و مظلومان است و اقتدار پلیس برای قانون شکنان و هنجارشکنان میباشد.

خبر جدید  جزئیات معاینه فنی خودرو‌های سبک اعلام شد

سردار اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بر مشکلات و کاستیها واقف هستم، عنوان کرد: مطمئنا موفقیتهای نیروی انتظامی که رضایت مندی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) را نیز در پی داشته، مرهون تلاش تک تک فرماندهان و کارکنان ناجا است، تلاش هایتان را قدر میدانم و تلاش میکنیم که به کارکنان بهترین خدمات را ارائه دهیم، هر چند که در این مسیر در ابتدای راه هستیم.

وی گفت: بنده و هیئت رئیسه ناجا به جد دغدغه بهبود و ارتقاء وضعیت معیشتی کارکنان را داریم و در این راستا نیز گامهایی برداشته شده است و این روند ادامه دارد، به طوری که سال آتی، نهضت تأمین مسکن کارکنان دنبال میشود.

فرمانده ناجا خطاب به فرماندهان انتظامی شهرستانهای سراسر کشور توصیه کرد: قدردان خانواده هایتان باشید، پدر، مادر، همسر و خانواده هایتان را تکریم کنید و بدانید که بدون همراهی خانوادههای کارکنان، نمیتوانیم موفق باشیم یا عملکرد مطلوبی داشته باشیم.

عالیترین مقام انتظامی کشور، رسیدگی به خانوادههای معزز شهدا را از ضروریات دانست و گفت: رسیدگی به خانواده شهدا برکت کار ما است، از طرفی نباید از رسیدگی به خانواده متوفیان ناجا و ایتام غافل باشیم.

سردار اشتری بیان کرد: همه ما باید تلاش کنیم با اقداماتمان به نظام و کشور عزت و آبروی روزافزون ببخشیم و فرصت خدمتگزاری قدر بدانیم چرا که فرصتها به سرعت از دست میرود.


منبع :: http://snn.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: