3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پيشتازي ناجا درخدمات دهي به بازنشستگان و پيشکسوتان / عزت بخشي به بازنشستگان بايد رويکرد همگاني باشد

پيشتازي ناجا درخدمات دهي به بازنشستگان و پيشکسوتان / عزت بخشي به بازنشستگان بايد رويکرد همگاني باشد
خبرگزاري آريا- رئيس مرکز امور بازنشستگان ناجا با اشاره به پيشتازي نيروي انتظامي در ارائه خدمات به پيشکسوتان ، گفت: “عزت بخشي ” به بازنشستگان بايد رويکرد آحاد کارکنان باشد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “محمد نامجو” در چهارمين کارگاه آموزشي مسئولان دواير بازنشستگان ناجا ضمن ياد و گرامي داشت […]

پيشتازي ناجا درخدمات دهي به بازنشستگان و پيشکسوتان / عزت بخشي به بازنشستگان بايد رويکرد همگاني باشد

خبرگزاري آريا- رئيس مرکز امور بازنشستگان ناجا با اشاره به پيشتازي نيروي انتظامي در
ارائه خدمات به پيشکسوتان ، گفت: “عزت بخشي ” به بازنشستگان بايد رويکرد
آحاد کارکنان باشد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “محمد نامجو” در چهارمين کارگاه آموزشي مسئولان دواير بازنشستگان ناجا ضمن ياد و گرامي داشت خاطره شهدا و با تقدير از معاون و جانشين نيروي انساني ناجا  به دليل حمايت هاي هميشگي ، اظهار داشت: سردار “زارعي” و هيئت رئيسه معاونت نيروي انساني ناجا، علي رغم وجود برخي کمبودهاي مالي، همواره توجه ويژه اي بر حوزه امور بازنشستگان نيروي انتظامي دارند و اين رويکرد قابل تقدير و ستايش است.
وي با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري مبني بر اينکه ؛” بازنشستگان از شاغلان جدا نيستند” ، افزود: خدمت به آحاد کارکنان اعم از شاغل و بازنشسته امري خداپسندانه است، اکنون که فرصت و توفيق خدمتگزاري به بازنشستگان عزيز را داريم ، بايد اين فرصت را غنيمت بشماريم و همه تلاش مان را براي ارائه مطلوب ترين خدمات به اين قشر عزيز به کار بگيريم.
رئيس مرکز امور بازنشستگان ناجا در ادامه با اشاره به فرمايش مقام معظم رهبري؛” کارکنان ناجا مصداق واقعي مجاهدان في سبيل الله هستند ” ، بيان کرد: سختي مأموريت هاي نيروي انتظامي بر کسي پوشيده نيست، سبزپوشان نيروي انتظامي در طول خدمت مأموريت هاي خطيري را در راستاي تأمين امنيت انجام مي دهند، بنابراين ارائه بهترين خدمات با حفظ جايگاه پيشکسوتان و بازنشستگان کمترين کاري است که مي توانيم انجام دهيم.
سرهنگ نامجو تأکيد کرد: در فرآيند خدمت دهي به پيشکسوتان و بازنشستگان عزيز همواره بايد حفظ شأن و منزلت اين عزيزان را در نظر داشت و “عزت بخشي” بازنشستگان امر مهمي است که بايد مورد توجه همگان باشد.
اين مقام انتظامي تأکيد کرد: بي شک خدمات دهي به پيشکسوتان و بازنشستگان عرصه نظم و امنيت ، اجر دنيوي و اخروي بسياري دارد و بنا به فرمايش فرمانده ناجا “بايد خدمت به بازنشستگان را توفيق بزرگي بدانيم” .
وي خاطر نشان کرد: وظيفه تک تک ما اين است که در راستاي رفع مشکلات بازنشستگان عزيز نهايت تلاش را کنيم و نبايد در ارائه خدمات به اين قشر عزيز و خدوم کوتاهي کنيم.
رئيس مرکز امور بازنشستگان ناجا ادامه داد: لازم است اجراي برنامه هاي ديدار، سرکشي و عيادت از بازنشستگان و پيشکسوتان و نيز برنامه هاي مناسبتي در راستاي تجليل از اين قشر زحمتکش و خانواده هايشان و … به صورت جد دنبال شود.
سرهنگ نامجو در خاتمه گفت: به لطف الهي و اهتمام مسئولان ارشد نيروي انتظامي ، موضوع “تکريم” و “تجليل” بازنشستگان و پيشکسوتان همواره مورد توجه و تمرکز بوده و تلاش ما بر اين مبنا است در ارائه خدمات به اين قشر عزيز نسبت به ساير نيروهاي مسلح پيش رو و پيشتاز باشيم.

خبر جدید  درخواست اعاده دادرسی در دیوان عدالت اداری چگونه است؟
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: