1:06:43 - سه‌شنبه 8 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

پیمانکاران متخلف مسکن مهر به دادستانی احضار شدند

پیمانکاران متخلف مسکن مهر به دادستانی احضار شدند
دو راهکار برای این پیمانکاران در نظر گرفته ایم یکی اینکه از شرکت عمران پردیس خواسته ایم که مقدمات اخراج این پیمانکاران را فراهم کند در مرحله بعد نیز دادستانی نسبت به احضار این شرکت ها و پیمانکاران اقدام خواهد کرد.

شعار سال: دادستان پردیس از احضار برخی پیمانکاران و شرکت های متخلف مسکن مهر این شهر خبر داد و گفت: این پیمانکاران به دولت بدهکار هستند.به گزارش تسنیم آقاجری اظهار کرد: عده ای از پیمانکاران مسکن مهر به دولت بدهکار هستند در واقع پول را گرفته اند، اما به بهانه‌های مختلف فعالیتی انجام نمی دهند.

وی تصریح کرد: دو راهکار برای این پیمانکاران در نظر گرفته ایم یکی اینکه از شرکت عمران پردیس خواسته ایم که مقدمات اخراج این پیمانکاران را فراهم کند در مرحله بعد نیز دادستانی نسبت به احضار این شرکت ها و پیمانکاران اقدام خواهد کرد.هدایت مدیرعامل شرکت عمران پردیس نیز در رابطه با پیمانکاران متخلف فاز هشت مسکن مهر این شهر گفت:در اسرع وقت سازنده توانمند جدید در پروژه مستقر خواهد شد.

حدود ۲۶ هزار واحد مسکن مهر در فاز هشت پردیس در حال ساخت است که تاکنون ۳۵۰۰ واحد آن به متقاضیان ساکن شده اند.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری اسکان نیوز، تاریخ انتشار ۱۴ دی ۹۷، کد مطلب: ۱۶۷۵۴، www.eskannews.com


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  حسین هدایتی: نماینده‌ام زمین‌ها را می‌دید و می‌گفت حاج آقا خوبه بخر!

نشريه:
نويسنده: