0:51:05 - سه‌شنبه 12 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کار با سازش پیش نمی‌رود/ مسئولان برای رفع گرفتاری‌های مردم تلاش کنند

کار با سازش پیش نمی‌رود/  مسئولان برای رفع گرفتاری‌های مردم تلاش کنند
ایلنا: اژه‌ای خطاب به ملت‌های منطقه و جهان تصریح کرد: برای حفظ استقلال و نجات، مردم جهان مقاومت را در پیش بگیرند چون با سازش کار پیش نمی‌رود.

اژه‌ای خطاب به ملت‌های منطقه و جهان تصریح کرد: برای حفظ استقلال و نجات، مردم جهان مقاومت را در پیش بگیرند چون با سازش کار پیش نمی‌رود.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، حجتالاسلام غلامحسین محسنی اژهای در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن به حضور گسترده مردم اشاره کرد و گفت: ملت غیور و عزیز ایران ۴۰ سال در مقابل ظلم و ستم استکبار جهانی و طاغوت زمان که در راس آن امریکا است، ایستادند و موفق و پیروز شدند.

وی با بیان اینکه اکنون عزت و اقتدار ایران از همیشه بیشتر است، اظهار داشت: اگر مردم مظلوم منطقه میخواهند از ذیل و یوغ سلطهگران نجات یابند، استقامت و مقابله با ظلم را در پیش بگیرند.

معاون اول قوه قضاییه ادامه داد: مردم ایران ۴۰ سال استقامت کرده و مقابل استکبار کوتاه نیامده و دوست و دشمن را شناختند.

اژهای خطاب به ملتهای منطقه و جهان تصریح کرد: برای حفظ استقلال و نجات، مردم جهان مقاومت را در پیش بگیرند چون با سازش کار پیش نمیرود.

وی اضافه کرد: اگر افرادی آنها را به سازش با استکبار و در راس آن امریکا دعوت کنند، مطمئن باشند جریان فریب و نقشه دشمن است. راه نجات در استقامت است.

سخنگوی قوه قضاییه درباره وظیفه مسئولان هم خاطرنشان کرد: مسئولان باید برای رفع مشکلات مردم و گرفتاریها تلاش کنند. گرفتاریهایی را دشمن یا سوءمدیریت ایجاد کرده و مسئولان باید برای رفع مشکلات اقدام کنند این مردم شایسته خدمت هستند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  از آزادی مطبوعات حمایت می‌کنیم/تنها خط قرمز ما، سخن بی‌‌دلیل و غیرمستند است/ فرقی بین دانه ریز و دانه درشت قائل نیستیم

بر چسب ها:
نشريه:
نويسنده: