0:59:07 - دوشنبه 28 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کتاب حقوقی برگزیده دهمین جشنواره فارابی در انتظار تجدید چاپ

کتاب حقوقی برگزیده دهمین جشنواره فارابی در انتظار تجدید چاپ
کتاب سیر عقل در حقوق بین‌الملل نوشته دکتر هدایت‌الله فلسفی که امروز رتبه اول بخش حقوقی دهمین جشنواره فارابی را به خود اختصاص داد در انتشارات مربوطه و فروشگاه‌های اینترنتی ناموجود است.

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری تسنیم؛ کتاب «سیر عقل در حقوق بینالملل» نوشته دکتر هدایتالله فلسفی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، امروز در حالی به عنوان برگزیده اول بخش حقوقی دهمین جشنواره فارابی معرفی شد که در انتشارات نشرنو و در اغلب فروشگاههای اینترنتی کتاب نیز ناموجود است.

بنا بر تماس تلفنی که با نشرنو حاصل شد، نوبت چاپ بعدی این کتاب فعلا مشخص نیست.

این کتاب که چاپ اول آن مربوط به سال ۱۳۹۶ است در ۶۳۲ صفحه و شمارگان ۷۷۰ نسخه، به قیمت ۷۲ هزار تومان منتشر شده است.

کتاب «سیر عقل در حقوق بینالملل» دارای یک مقدمه تحلیلی و هفت فصل با عناوین «گونه گونی روشهای علمی در حقوق بینالملل» «علوم و روشهای تحقیق حقوق بینالملل» «مسائل متقاطع: نمایش ترکیبی رهیافتهای مختلف فنی، تحلیلی علمی، فلسفی و جامعه شناختی» «تنوع روشها بر اساس مکاتب نظری» «پدیدارشناسی جامعه و حقوق بینالملل» «تحلیل علمی نظام حقوقی: جدال نورماتیویستهای محض با نورماتیویستهای معتدل و داوری پسانورماتیویستها بر سر حقیقت علم حقوق» و «تحلیل منطقی نظام بین المللی ـ روششناسی منطقی حقوق بینالملل» است.

دکتر هدایتالله فلسفی در سال ۱۳۲۷ در اصفهان متولد شده و پس از اخذ مدرک لیسانس حقوق از دانشگاه تهران در سال ۱۳۴۹ برای تحصیل در رشته حقوق بین الملل به دانشگاه نوشاتل سوئیس رفته و در سال ۱۳۵۷ موفق به دریافت مدرک دکتری از این دانشگاه شده است.

این استاد دانشگاه شهید بهشتی پیش از این برنده نهمین دوره کتاب سال و استاد نمونه کشوری در سال ۱۳۷۹ شده است.

خبر جدید  بازداشت مسئول بخش توزیع گوشت یک فروشگاه زنجیره‌ای معروف

انتهای پیام/


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: