14:46:41 - پنج‌شنبه 15 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کشف بیش از ۶.۵ میلیون عدد مواد محترقه در تهران

کشف بیش از ۶.۵ میلیون عدد مواد محترقه در تهران
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار علیرضا لطفی دراین باره اظهار کرد: مأموران اطلاعات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در راستای مأموریت خود متوجه فعالیت دو باند تهیه و توزیع مواد محترقه در محدوده غرب تهران شدند و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. وی با بیان اینکه اعضای این باند، […]

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار علیرضا لطفی دراین باره اظهار کرد: مأموران اطلاعات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در راستای مأموریت خود متوجه فعالیت دو باند تهیه و توزیع مواد محترقه در محدوده غرب تهران شدند و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با بیان اینکه اعضای این باند، قصد فروش این مواد برای چهارشنبه سوری را داشتند، گفت: بلافاصله با هماهنگی‌های انجام شده از سوی مقام قضایی دستور بازداشت متهمان این پرونده صادر و تیم‌های اطلاعاتی و انتظامی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

لطفی ادامه داد: پس از چند روز کار اطلاعاتی و تعقیب و مراقبت، در نهایت محل اختفا و فعالیت متهمان شناسایی شده و روز گذشته طی یک عملیات ضربتی، اعضای این دو باند تهیه و توزیع مواد محترقه در مخفیگاهشان دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

به گفته رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ، در بازرسی‌های انجام شده از مخفیگاه متهمان و همچنین انباری‌هایی که در آن اقدام به ساخت این مواد کرده بودند، شش میلیون و ۸۶۰ هزار انواع مواد محترفه کشف و ضبط شد.

وی در مورد متهمان این پرونده نیز گفت: دستگیرشدگان پس از بازجویی و اعتراف به جرم خود به همراه پرونده تشکیل شده، برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  وزارت صنعت، معدن و تجارت چه چیزی را تکذیب می‌کند؟

نشريه:
نويسنده: