17:35:01 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کشف و ضبط ۲۲ تن چوب جنگلی قاچاق در گیلان

کشف و ضبط ۲۲ تن چوب جنگلی قاچاق در گیلان
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، فرمانده انتظامی رودسر در این خصوص گفت: ماموران انتظامی چابکسر حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی وانت حامل بار چوب مشکوک شده و در بازرسی از آن، چهار تن انواع چوب جنگلی قاچاق از نوع افرا، توسکا، گردو و لرگ کشف و ضبط کردند. سرهنگ رمضانعلی پورقاسم، ارزش اقتصادی […]

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، فرمانده انتظامی رودسر در این خصوص گفت: ماموران انتظامی چابکسر حین گشت‌زنی به یک دستگاه خودروی وانت حامل بار چوب مشکوک شده و در بازرسی از آن، چهار تن انواع چوب جنگلی قاچاق از نوع افرا، توسکا، گردو و لرگ کشف و ضبط کردند.

سرهنگ رمضانعلی پورقاسم، ارزش اقتصادی چوب های کشف شده را ۷۰ میلیون ریال عنوان کرد و از معرفی متهم ۴۲ ساله به مقام قضایی خبر داد.

فرمانده انتظامی لنگرود نیز گفت: ماموران انتظامی بخش اطاقور این شهرستان در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز، یک دستگاه خودروی نیسان حامل چوب را متوقف کردند.

سرهنگ مجید نیکوئی با بیان اینکه راننده و سرنشین خودرو فاقد هرگونه مدارک قانونی حمل چوب بودند، افزود: دو متهم ۳۲ ساله دستگیر و ۵۷ اصله چوب قاچاق به وزن ۲ تن و ۵۰۰ کیلوگرم از این خودرو کشف شد.

وی چوب های کشف شده را از نوع ممرز، للکی و توسکا و ارزش اقتصادی آنها را هشت میلیون ریال ذکر کرد.

سرهنگ عیسی روشن قلب فرمانده انتظامی آستانه نیز اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر نگهداری چوب قاچاق در روستای پرکاپشت این شهرستان، مأموران در بازرسی از کارگاه موردنظر، ۵۰۲ اصله چوب قاچاق از نوع توسکا و اوجا به وزن شش تن کشف و ضبط شد.

فرمانده نیروی انتظامی سیاهکل نیز گفت: ماموران انتظامی پاسگاه بخش دیلمان در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق، از فعالیت فردی در زمینه قاچاق چوب مطلع شده و خودروی کامیون حامل چوب متهم ۴۴ ساله را متوقف کردند.

خبر جدید  دستگاه قضایی از هجمه‌های زیاده طلبان نمی‌هراسد

به گفته سرهنگ حمید محمدی نسب، از خودروی متهم ۱۰ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش اقتصادی ۴۰ میلیون ریال کشف و ضبط شد.

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: