3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کشف ۴۰ هزار قرص ترامادول ۲۰۰ در جنوب غرب پايتخت

کشف ۴۰ هزار قرص ترامادول ۲۰۰ در جنوب غرب پايتخت
خبرگزاري آريا-رئيس کلانتري ۱۰۸ نواب از کشف ۳۹ هزار ۹۸۰ عدد قرص ترامادول ۲۰۰ در عصر روز گذشته خبر داد.به گزارش خبرگزاري آريا، سرهنگ “مسلم قاسم آبادي” گفت: ماموران کلانتري عصر روز گذشته در حال گشت زني در محدوده خيابان جيحون متوجه رفتار مشکوک راکب يک دستگاه موتور سيکلت که يک کارتن بزرگ را بترک […]

کشف 40 هزار قرص ترامادول 200 در جنوب غرب پايتخت

خبرگزاري آريا-رئيس کلانتري ۱۰۸ نواب از کشف ۳۹ هزار ۹۸۰ عدد قرص ترامادول ۲۰۰ در عصر روز گذشته خبر داد.
به گزارش خبرگزاري آريا، سرهنگ “مسلم قاسم آبادي” گفت: ماموران کلانتري عصر روز گذشته در حال گشت زني در محدوده خيابان جيحون متوجه رفتار مشکوک راکب يک دستگاه موتور سيکلت که يک کارتن بزرگ را بترک موتورش حمل مي کرد، شده و براي بررسي بيشتر به طرف موتورسيکلت تغيير مسير داده و به راکب نزديک شدند.
وي با اشاره به اينکه با اقدامات صورت گرفته موتورسيکلت متوقف و راکب آن بلافاصله دستگير تگفت:ودر بازرسي کارتن مورد نظر تعداد ۳۹ هزار و ۹۸۰ عدد قرص ترامادول ۲۰۰ کشف شد.
اين مقام انتظامي با بيان اينکه قرص ترامادول که از قرص هاي مواد مخدر دار و براي تسکين دردهاي شديد استفاده مي شود و داراي عوارض جانبي بسياري است و گاهي نيز افراد به علت خواص نشاط آوري که دارد آن را مصرف کنند؛ ادامه داد: متهم که مدعي بود قرص ها را براي بدنسازي تهيه کرده است براي تحقيقات بيشتر به کلانتري منتقل شد.
سرهنگ مسلم آبادي تصريح کرد: متهم در بازجوئي اوليه به بزه انسابي خود اقرار کرد و براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شدد.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برخی اخبار را نمی شود در فضای عمومی بازگو کرد/سرمایه گذاری های کلان دشمن برای برهم زدن امنیت کشور

نشريه:
نويسنده: