3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کشف ۸۴ درصدي جرائم سايبري

کشف ۸۴ درصدي جرائم سايبري
حاشيه همايش سراسري فرماندهان پليس فتاي استان ها؛ خبرگزاري ريا-فرمانده نيروي انتظامي: امسال کشفيات جرائم سايبري با تلاش پليس فتا از مجموع پرونده‌هاي تشکيل شده به ۸۴ درصد رسيده است.به گزارش خبرگزاري آريا، سردار حسين اشتري فرمانده ناجا در حاشيه همايش سراسري فرماندهان پليس فتاي استان ها با بيان اينکه جرائم اينترنتي ۴۴ درصد در […]


حاشيه همايش سراسري فرماندهان پليس فتاي استان ها؛

کشف 84 درصدي جرائم سايبري

خبرگزاري ريا-فرمانده نيروي انتظامي: امسال کشفيات جرائم سايبري با تلاش پليس فتا از مجموع پرونده‌هاي تشکيل شده به ۸۴ درصد رسيده است.
به گزارش خبرگزاري آريا، سردار حسين اشتري فرمانده ناجا در حاشيه همايش سراسري فرماندهان پليس فتاي استان ها با بيان اينکه جرائم اينترنتي ۴۴ درصد در مقايسه با دوره مشابه پارسال افزايش يافته است ، اظهار داشت: اين همايش براي بررسي عملکرد پليس فتا برگزار شده و مهم‌ترين اهداف همايش بررسي اولويت‌هاي پليس در سال آينده است.
فرمانده ناجا با بيان اينکه در سال جاري ۷ آزمايشگاه مجهز در استان‌ها به صورت ويديو کنفرانس افتتاح شد، افزود: اين ازمايشگاه ها در استان هاي خراسان شمالي، خراسان جنوبي، يزد، اردبيل، چهارمحال بختياري و کهگيلوير و بويراحمد و تهران بزرگ افتتاح شد.
وي خاطرنشان کرد : اميدواريم با تزريق تجهيزات و امکانات بتوانيم پاسخي سريع و پيشگيرانه در برابر جرايم داشته باشيم.
اشتري با بيان اينکه در حال حاضر در ۱۴۰ نقطه از کشور پليس فتا حضور دارد، اظهار کرد : اميدواريم بتوانيم در سال اينده اين مراکز را ۳۰ درصد افزايش دهيم.
فرمانده ناجا گفت : عمده جرايم گزارش شده به پليس فتا در حوزه مالي، کلاهبرداري و رجوع به حساب و برداشت غيرمجاز است.
سردر اشتري افزود: قطعا فضاي مجازي بر تهديدات اقتصادي، سياسي، اجتماعي و فرهنگي تاثير گذار است و خوشبختانه پليس فتا با اقدامات انجام شده تا حدودي پيش بيني و پيشگيري لازم را داشته است.
فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: از مسئولين مي‌خواهيم فضاي مجازي را در حوزه‌هاي مختلف مديريت کنند و با هوشمندي و توانمندي بالا به ساماندهي آن بپردازند.
وي در خصوص ارتباط بين موسسات مالي و بانک‌ها با پليس فتا گفت: اين ارتباط ايده ال ما نيست اما اميدوارم با تعامل بتوانيم اقدامات خوبي انجام دهيم.
سردار اشتري درباره ارزهاي ديجيتال و بيت‌کوين گفت: موضع ما و موضع مسئولين در اين خصوص يکي است و سعي مي‌کنيم با تجهيزات اشرافيت پليس را بالا ببريم و پيشگيري هاي لازم را در اين زمينه لحاظ کنيم.

خبر جدید  سارقان سرقت مسلحانه 30کیلوگرم زعفران دستگیر شدند
0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: