3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کيفيت در عضويابي مهمترين هدف نيروي انتظامي در گزينش و استخدام است

کيفيت در عضويابي مهمترين هدف نيروي انتظامي در گزينش و استخدام است
خبرگزاري آريا- رئيس اداره استخدام مرکز گزينش ناجا با بيان اينکه کيفيت در عضويابي، مهمترين هدف گزينش و استخدام، در نيروي انتظامي است، گفت: عضويابي براساس فاکتورهاي مربوطه به خوبي در حال انجام بوده و رضايت بخش است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “غلامرضا سيفي” در حاشيه آزمون استخدامي يگان […]

کيفيت در عضويابي مهمترين هدف نيروي انتظامي در گزينش و استخدام است

خبرگزاري آريا- رئيس اداره استخدام مرکز گزينش ناجا با بيان اينکه کيفيت در عضويابي، مهمترين هدف گزينش و استخدام، در نيروي انتظامي است، گفت: عضويابي براساس فاکتورهاي مربوطه به خوبي در حال انجام بوده و رضايت بخش است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ “غلامرضا سيفي” در حاشيه آزمون استخدامي يگان ويژه اظهار داشت: نيروي انتظامي اين افتخار را دارد تا از بين جوانان متعهد و ولايتمدار ايران اسلامي، افرادي را در بدنه سازمان استخدام کند و در ارائه خدمات به آحاد جامعه، از وجود اين عزيزان بهره ببرد.
وي خاطرنشان کرد: شناسايي و گزينش نيروهاي آزمون دهنده، براساس ارزيابي چهره به چهره صورت گرفته است که در بين ديگر داوطلبان، اين افراد به لحاظ شخصيتي، وضعيت جسماني و مهمتر از همه روحيه ولايتمداري از جايگاه بالايي برخوردار بودند که موفق به شرکت در آزمون اوليه شدند.
رئيس اداره استخدام مرکز گزينش ناجا اظهار داشت: بحمدالله با توجه به تلاش خوبي که توسط همکاران ما در هسته گزينش صورت گرفته است، عضويابي برابر با فاکتورهاي مربوطه به خوبي در حال انجام بوده و رضايت بخش است.
اين مقام انتظامي افزود: برابر برنامه ريزي هاي انجام شده توسط متصديان مربوطه، انجام مراحل استخدام همچون آزمون ورودي، معاينات پزشکي و غيره به ترتيب استاني است که طي فراخواني در مکان هاي ابلاغي حضور مي يابند و اقدام به انجام آنها مي کنند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  سردار اشتري: سال 96 سالي حساس و با مأموريت هاي متعدد بود

نشريه:
نويسنده: