13:35:00 - جمعه 23 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

کیفرخواست برای عامل شهادت سه مامور ناجا

کیفرخواست برای عامل شهادت سه مامور ناجا
کد خبر: ۸۲۸۴۰۸۳۳ (۶۴۰۱۸۲۶) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۲/۰۴ ساعت: ۱۰:۵ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش خبرنگار حقوقی قضایی ایرنا، شنبه گذشته کار نهاد قضایی با برگزاری جلسه دادگاه تجدیدنظر حمیدبقایی معاون اجرایی دولت دهم در شعبه ٦٨ دادگاه تجدیدنظر تهران شروع شد؛ جلسات بعدی دادگاه وی به ترتیب روزهای دوشنبه و چهارشنبه هفته گذشته بود که جلسه هفتم این دادگاه فردا شنبه برگزار می شود.
در این هفته همچنین دادگاه مطبوعات روز یکشنبه برگزار شد که اعضای هیات منصفه مطبوعات در شعبه ٩دادگاه کیفری یک استان تهران مدیرمسئول خبرگزاری مهر را مجرم تشخیص دادند و درعین حال او را مستحق تخفیف دانستند.
با وقوع حادثه سقوط هواپیمای مسافربری در مسیر تهران – یاسوج، آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه روز دوشنبه در جلسه مسئولان عالی قضایی به دادستان کل کشور دستور پیگیری واقعه تلخ سقوط هواپیما را داد که حجت الاسلام منتظری دادستان کشور بعد از جلسه، در پیامی با تسلیت این حادثه ناگوار از محمدجواد حشمتی معاون خود در امور حقوق می خواهد ، سریع تر موضوع را پیگیری کند.
از آن سو، با توجه به قضیه خودکشی سیدامامی در زندان اوین، رئیس جمهوری به علیرضا آوایی وزیر دادگستری و همچنین دو وزیر دیگر ماموریت داد تا این موضوع بررسی و نتیجه حاصله را گزارش دهند.
اما در شب شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)،جمعی از اراذل و اوباش شامگاه دوشنبه در اقدامی غیرقانونی و کاملا تهاجمی با تجمع در خیابان پاسداران تهران (محدوده کلانتری ۱۰۲) ضمن ایجاد بی نظمی، ناامنی و درگیری در منطقه، ۵ تن را حین انجام وظیفه برای برقراری نظم و امنیت به شهادت رساندند.
این گروه همچنین با سوءاستفاده از رافت و مدارای نیروهای انتظامی به بسیاری از اموال خصوصی و عمومی (خودروها و منازل و فروشگاه های مردم) خسارت وارد کردند.
حجت الاسلام محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضاییه رفتار جنون آمیز این فرد را مانند داعشی تعبیر و اعلام کرد با این برهم زنندگان امنیت برخورد قضایی خواهد شد.
به دنبال این اظهارات محسنی اژه ای در روز چهارشنبه، غلامحسین اسماعیلی رئیس کل دادگستری استان تهران صبح پنجشنبه از تشکیل پرونده ای برای این افرادی خبر داد که موجب ناآرامی در بین مردم و شهادت ماموران نیروی انتظامی شده اند؛ عصر همین روز دادستانی تهران در پایگاه خبری خود اعلام کرد کیفرخواستی برای عامل شهادت سه مامور نیروی انتظامی در خیابان پاسداران صادر شده و این فرد هرچه سریع تَر محاکمه و قصاص خواهد شد.
اجتمام**٧٣٢٩**۱۴۴۰

خبر جدید  صدور کیفرخواست عامل شهادت سه نفر از مأموران ناجا

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: