11:57:18 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

گزارش منشور حقوق شهروندی تا پایان سال منتشر می‌شود

گزارش منشور حقوق شهروندی تا پایان سال منتشر می‌شود
دستیار ویژه رئیس‌جمهور در حقوق شهروندی درباره گزارش نهایی منشور حقوق شهروندی گفت: قول می‌دهم تا پایان سال ۱۰۰ درصد گزارش منشور حقوق شهروندی منتشر شود. شهیندخت مولاوردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ درباره ارائه گزارش منشور حقوق شهروندی گفت: در حال حاضر یک تیم تحقیقاتی در حال جمع‌بندی است و این گزارش در […]

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در حقوق شهروندی درباره گزارش نهایی منشور حقوق شهروندی گفت: قول می‌دهم تا پایان سال ۱۰۰ درصد گزارش منشور حقوق شهروندی منتشر شود.

شهیندخت مولاوردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ درباره ارائه گزارش منشور حقوق شهروندی گفت: در حال حاضر یک تیم تحقیقاتی در حال جمع‌بندی است و این گزارش در حال حاضر از دسترس ما خارج و تمامی جزییات آن تحویل داده شده است.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی خاطرنشان کرد: در این گزارش چالش‌ها و اقدامات به صورت جداگانه مورد بررسی قرار گرفته‌اند و گزارش نهایی تا پایان سال منتشر می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: پیگیر هستیم که هر دوهفته یکبار جلسه شورای راهبردی تشکیل شود و پیگیر پروژه‌ها باشیم و قول می‌دهم تا پایان سال ۱۰۰ درصد گزارش منتشر شود.

 

 

 

 

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تمسک به قرآن آزادی 2 زندانی حبس ابد را رقم زد

نشريه:
نويسنده: