1:05:51 - پنج‌شنبه 17 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

گزارش کامل سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی ارائه شد

گزارش کامل سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی ارائه شد
رییس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد که گزارش کامل سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی تهیه و به مراجع عالی ارائه شده است.

شعارسال: رییس سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد که گزارش کامل سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی تهیه و به مراجع عالی ارائه شده است.

قاضی ناصر سراج عصر چهارشنبه در حاشیه مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی شاهرودی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا این مطلب را عنوان کرد.

رییس سازمان بازرسی کل کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه های قوه قضاییه برای برخورد با سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی، گفت: عده ای ارزهای دولتی را دریافت کرده و بدون کارشناسی های لازم مقامات، کالا وارد کرده اند، عده ای نیز کالای غیرمربوطه وارد کرده و یا نیمی از ارز دولتی دریافت شده را صرف واردات کالا کردند و یا عده ای کلا ارز دریافت شده را در بازار فروخته اند.

قاضی سراج با اعلام اینکه گزارش کامل این موضوع تهیه و به مراجع بالاتر اعلام شده است، بیان کرد: رییس جمهوری اخیرا به یک نمونه از سوءاستفاده کنندگان از ارزهای دولتی اشاره کرده است.

رییس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: تعداد دقیق این افراد را به خاطر ندارم اما آمارشان قابل توجه است. همانطور که تاکنون دیدید دستگاه قضایی برای برخورد با مفاسد اقتصادی مصمم است.

قاضی سراج ادامه داد: روند رسیدگی به پرونده ها زمان بر است و امکان دارد رسیدگی به یک پرونده چند سال به طول بیانجامد.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از خبرگزاری ایرنا، تاریخ انتشار: ۲۶دی ۱۳۹۷ ، کدخبر:۸۳۱۷۳۵۱۰ www.irna.ir،


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  جزئیات دومین جلسه محاکمه متهمان پدیده شاندیز

نشريه:
نويسنده: