11:01:01 - جمعه 24 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

۱۱۵تن برنج در فروشگاه های شهروند با دستور تعزیرات به فروش رسید

۱۱۵تن برنج در فروشگاه های شهروند با دستور تعزیرات به فروش رسید
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت خدماتی کالای شهروند گفت: با دستور تعزیرات حکومتی ۱۱۵ تن برنج نامرغوب تشخیص داده شده از سوی این نهاد از قرار هر کیلو ۱۰ هزار تومان در کمتر از هشت ساعت در فروشگاه های این مجموعه به فروش رسید.

به گزارش ایرنا، مسعود سریع القلم روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیرکنترل کیفیت شرکت شهروند در ۲۹ اردیبهشت اعلام کرد که برنج های تحویلی در تاریخ های ۱۹ و ۲۰ و۲۲ اردیبهشت باید از سطح فروشگاه ها جمع آوری شود و بنده نیز بلافاصله دستور جمع آوری را دادیم.
وی افزود: این برنج ها که در ۴۰ فروشگاه شهروند توزیع شده بود جمع آوری و به انبارهای فروشگاه منتقل شد تا به تامین کننده مرجوع کنیم؛ جابجایی و ثبت اطلاعات این برنج ها در سامانه ها زمان بر بود و روند جمع آوری تا ۳۱ اردیبهشت طول کشید و تنها در دو فروشگاه برنج ها در سطح فروش مانده بودند.
مدیرعامل شرکت خدماتی کالای شهروند ادامه داد: در ۳۱ اردیبهشت ماموران تعزیرات حکومتی به فروشگاه شهروند مراجعه کرده و این برنج را در سطح فروشگاه دیدند و با تشکیل پرونده قاضی با توجه به نامرغوب تشخیص دادن این برنج دستور به فروش آن به قیمت هر کیلو ۱۰ هزار تومان داد از این رو برنج هایی که در انبارهای فروشگاه بود به فروشگاه ها آورده شد و به قیمت کارشناسی اعلام شده به فروش رفت.
سریع القلم با بیان اینکه منتظر رای دادگاه هستیم گفت: به قاضی پرونده اطلاعات و مدارک مربوطه در خصوص نمونه برنج خریداری شده را تحویل داده ایم ضمن اینکه تامین کننده برنج ها نیز به دادگاه احضار شده اند و مساله در حال پیگیری است از این رو تا زمانی که رای صادر نشده است اظهار نظری نمی کنیم.
وی تاکید کرد: وجود این نوع برنج ها در فروشگاه ها تخلف تامین کننده بوده است و ما بعد از اطلاع از وضعیت، موضوع را به تامین کننده اعلام کرده و مساله را با حساسیت پیگیری کردیم.
به گفته وی هم اکنون یک هزار شرکت با فعالیت یک هزار و ۵۰۰ نماینده تامین کننده اقلام فروشگاه های شهروند هستند.
سریع القلم خاطر نشان کرد: فروشگاه های شهروند امروز با سال های گذشته متفاوت است ضمن اینکه از پیشنهادها و انتقادها جهت توسعه خدمات رسانی به مردم استقبال می کنیم.
تهرام/۸۱۳۸//۶۱۳۹

خبر جدید  رییس قوه قضائیه مشارکت دانشگاهیان در مهار سیلابها را خواستار شد


منبع ::

۱۱۵تن برنج در فروشگاه های شهروند با دستور تعزیرات به فروش رسید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها: , ,
نشريه:
نويسنده: