18:03:00 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب

۲۰ درصد پرونده های قضایی با بکارگیری ظرفیت معتمدان محلی کاهش یافت

۲۰ درصد پرونده های قضایی با بکارگیری ظرفیت معتمدان محلی کاهش یافت
کد خبر: ۸۲۸۳۶۱۰۲ (۶۳۹۵۵۰۹) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ ساعت: ۱۴:۳۳ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا، ابراهیم سبزواری در آئین صلح و سازش میان ۲ طایفه کایدخورده و رشنو در بخش مورموری آبدانان اظهار کرد: مشارکت مصلحان و ریش سفیدان با دستگاه قضایی و احساس مسئولیت آنان آمار نزاع های طوایفی را در شهرستان آبدانان ۴۰درصد کاهش داده و حجم زیادی از مراجعه های مردمی را کم کرده است.
وی با تقدیر از اعضای طوایف رشنو و کایدخورده بخاطر گذشت و همکاری با متولیان قضایی و اجرایی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲ هزار و ۳۰۰ پرونده قضایی در شوراهای حل اختلاف مورد رسیدگی قرار گرفته و مختومه شده است.
رئیس دادگستری آبدانان بکارگیری سلاح گرم در مراسم شادی و عزا را یک معضل بزرگ اجتماعی در ابدانات دانست و تاکید کرد: سران قبائل و ایلات یک سرمایه بزرگ ملی است که مشارکت و مساعدت آنان با مدیران و مسئولان نهادهای حاکمیتی ظریب امنیت و آرامش اجتماعی افزایش می یابد.
در این مراسم صلح و سازش که با حضور بزرگان و متنفذین شهرستان های آبدانان، دهلران، اندیمشک و دره شهر در مورموری برگزار شد:
فرماندار آبدانان نیز در این مراسم گفت: جمهوری اسلامی ایران یکی از مردمی ترین نظام های دموکرات دنیا است که قدرت و ثبات ملی و جهانی آن نیز مدیون حضور حماسی مردم است.
مجید عسگری از همکاری ۲ طایفه بزرگ کایدخورده و رشنو قدردانی کرد و افزود: با تلاش و مساعدت بزرگان این طوایف و گذشت و سعه صدر خانواده مقتول اکنون حس برادری و برابری و اوج نوعدوستی در سطح شهرستان آبدانان قویت شده است.
در اثر یک حادثه منجر به قتل از سال گذشته تاکنون بین طایفه رشنو و طایفه کایدخورده اختلاف به وجود آمد که با وساطت و میانجیگری خیرین و مصلحان و تلاش متولیان قضایی ، سیاسی، امنیتی و انتظامی و همچنین شورای معتمدین پلیس امروز این تنش ختم بخیر شد و این طوایف در فضایی مملو از صلح و صفا وحدت و اتحاد دوباره خویش را مستحکم کردند.
۲ هفته قبل نیز با تلاش معتمدان و شورای اجتماعی پلیس و قوه قضائیه آبدانان و گذشت اولیای دم یک قاتل از پای چوبه اعدام نجات یافت.
خبرنگار: سید حرمت الله موسوی مقدم**انتشار دهنده :شهریار حیدری فر
۷۱۷۴/۶۰۳۴

خبر جدید  دادستان های استان‌های زلزله زده بر روند امداد رسانی ها نظارت کنند

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)

نشريه:
نويسنده: